Trajekt z Kose do Turgutreis

Trajektová trasa Kos Turgutreis spojuje Dodekanézy s Turecko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Bodrum Express se plaví 7 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 30 minut. zatímco Trajekty společnosti Dentur Avrasya se plaví 7 krát za týden, plavba trvá od 30 min.

Celkově je tu 14 plaveb týden na trase z Kos Turgutreis mezi Dodekanézy a Turecko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Kos - Turgutreis

Průměrné ceny na trase Kos Turgutreis

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných lístků zaplacené našimi zákazníky na této trase. Ceny jsou za osobu.

Průvodce přístavem Kos

Kos je řecký ostrov patřící do skupiny Dodekanéského ostrovů, ležící asi 4 km od pobřežního města Bodrum v Turecku. Ostrov je asi 40 km dlouhý a 8 km široký se spoustou míst a obcí. Hlavní město a přístav je také nazýván Kos. Další vesnice na ostrově jsou Kefalos, Tingaki, Kardamena, Mastihari, Antimachia, Marmari a Pyli. Najdete zde množství restaurací, barů a klubů, co dělá z ostrova oblíbenou turistickou destinaci. Pro ty, kteří rádi nakupují, je zde vše od keramiky přes kožešiny, boty, knihy, až po oblečení, šperky a kožené výrobky. Mezi nejoblíbenější turistické atrakce na ostrově patří i malé obchůdky, které nabízejí ručně vyrobené zboží, jako jsou keramika a výšivky spolu s tradičními místními produkty, jako je med, bylinky, víno, cukroví a koření.

Z ostrova plují trajekty do přístavu Pireus, na Dodekanézy, na ostrovy v severovýchodním Egejském moři a do Turecka. Plavby konvenčním trajektem mohou trvat až 13 hodin, v závislosti na množství zastávek. Plavby vysokorychlostní lodí mohou trvat 5 až 8 hodin.