Trajekt z Napoli do Panaree

Trasa trajektu z Napoli Panarea spojuje Itálie s Liparské ostrovy i nyní je provozovaná 3 lodními společnostmi. SNAV provozuje své plavby až 10 krát týden, Alilauro 8 krát týden & Trajekt společnosti Siremar je k dispozici 3 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 21 plavby týden na trase z Napoli Panarea mezi Itálie a Liparské ostrovy, s 3 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Detaily o trase a přístavu

Klikněte sem pro zobrazení mapy

Provozovatelé trajektů na trase Napoli - Panarea

 • SNAV
  • 10 plaveb týdně 5 hod 5 min
  • Zjistit cenu
 • Alilauro
  • 8 plaveb týdně 5 hod 5 min
  • Zjistit cenu
 • Siremar
  • 3 plavby týdně 11 hod 30 min
  • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Napoli Panarea

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Napoli Panarea je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Napoli

Neapol, což znamená "nové město", je největší město v jižní Itálii a hlavní město regionu Kampánie a provincie Neapol. Všechny velké velmoci (Řekové, Římané, Britové, Francouzi a Rakušané) se snažily o vládu nad tímto městem v různých časech, a proto ve svých dějinách byl Neapol hlavním městem několika různých států. Dějiny Neapole však sahají až dlouho před řeckou kolonizaci.
Etruskové a Samnité byly v této oblasti dlouho předtím, než bylo potvrzeno, že město bylo osídleno již v době kamenné (3500 př. n.l.). Dnes Neapol je nejvíce živé a vzrušující město v Itálii, to je také druhý nejlidnatější a nejdůležitější přístav po Janově, stejně jako intelektuální a obchodní centrum na jihu. Jedná se o velmi rušné město s jasným jižním sluncem, které se nachází v jedné z nejvýznamnějších zeměpisných oblastech ve světě u krásné zátoky.

Průvodce přístavem Panarea

Panarea je součástí řetězce vulkanických Liparských ostrovů severně od Sicílie.
V současné době asi 280 obyvatel žije na ostrově celoročně, ale populace se výrazně zvyšuje v létě s přílivem turistů.
V posledních letech ostrov obdržel popularitu mezi celebritami.
Protože město nemá žádné silnice, Panarea neprovozuje žádná vozidla a v roce 2000 bylo město vyhlášeno součástí světového dědictví UNESCO.