Alilauro
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Tipy a informace pro: Alilauro

Alilauro

Alilauro je italská trajektová společnost s dlouholetou tradicí, sídlí v Neapolském zálivu, provozuje trasy mezi městem Neapol, poloostrovem Sorrento, Liparským souostrovím a krásnými ostrovy Capri a Ischia v Tyrhénském moři.

V roce 1944 se Agostino Lauro na své lodi "Freccia del Golfo" přeplavil z Ischie na Capri a později mezi těmito dvěma úžasnými ostrovy zřídil turistickou linku. O dvaadvacet let později rozšířil svou flotilu o další tři malé hydroplány a dnes se může společnost Alilauro pochlubit více než třiceti trajekty.

V současnosti je Alilauro holdingovou společností, která funguje pod vedením Agostinova syna Salvatora a má více než 500 zaměstnanců a spolupracovníků. Společnost každoročně přepraví více než tři miliony cestujících.

Flotila Alilauro se skládá z velkých katamaránů, plachetnic a moderních křídlových člunů, které jsou určeny pouze pro pěší cestující. Na palubě lodi "Celestina Lauro" je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Každý trajekt má prostorná sezení, což umožní pohodlně a stylově přeplout přes jeden z nejmalebnějších italských regionů.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Alilauro s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Alilauro s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Alilauro