COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Alilauro

Alilauro je italská trajektová společnost s dlouholetou tradicí, sídlí v Neapolském zálivu, provozuje trasy mezi městem Neapol, poloostrovem Sorrento, Liparským souostrovím a krásnými ostrovy Capri a Ischia v Tyrhénském moři.

V roce 1944 se Agostino Lauro na své lodi "Freccia del Golfo" přeplavil z Ischie na Capri a později mezi těmito dvěma úžasnými ostrovy zřídil turistickou linku. O dvaadvacet let později rozšířil svou flotilu o další tři malé hydroplány a dnes se může společnost Alilauro pochlubit více než třiceti trajekty.

V současnosti je Alilauro holdingovou společností, která funguje pod vedením Agostinova syna Salvatora a má více než 500 zaměstnanců a spolupracovníků. Společnost každoročně přepraví více než tři miliony cestujících.

Flotila Alilauro se skládá z velkých katamaránů, plachetnic a moderních křídlových člunů, které jsou určeny pouze pro pěší cestující. Na palubě lodi "Celestina Lauro" je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Každý trajekt má prostorná sezení, což umožní pohodlně a stylově přeplout přes jeden z nejmalebnějších italských regionů.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Alilauro s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Alilauro s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Alilauro