Bluemar Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Bluemar Ferries

Bluemar Ferries je první společností, která nabízí trajektové spojení mezi Barcelonou, druhým největším španělským městem a pulzujícím pobřežním městečkem Sitges, které leží na severovýchodě Španělska (Katalánsko).

Společnost Bluemar Ferries byla založena podnikateli s rozsáhlými zkušenostmi v námořním průmyslu. Cestujícím nabízí rychlý a příjemný výlet přes Baleárské moře.

Katamarán "The BlueCat" se může pochlubit kapacitou 300 osob, rychlostí 34 uzlů za hodinu a cestu z Barcelony do Sitges zvládne za méně než hodinu. Plavidlo má prostornou horní palubu a také sedadla ve spodní části, odkud můžete obdivovat nádherný výhled na Středozemní moře.

Na palubě lodi je k dispozici široká škála zařízení - bar s občerstvením, plně klimatizovaný prostor na sezení, bezbariérový přístup a pro cestující s dětmi i přebalovací koutek.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Bluemar Ferries s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Bluemar Ferries s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.