COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bluemar Ferries

Bluemar Ferries je první společností, která nabízí trajektové spojení mezi Barcelonou, druhým největším španělským městem a pulzujícím pobřežním městečkem Sitges, které leží na severovýchodě Španělska (Katalánsko).

Společnost Bluemar Ferries byla založena podnikateli s rozsáhlými zkušenostmi v námořním průmyslu. Cestujícím nabízí rychlý a příjemný výlet přes Baleárské moře.

Katamarán "The BlueCat" se může pochlubit kapacitou 300 osob, rychlostí 34 uzlů za hodinu a cestu z Barcelony do Sitges zvládne za méně než hodinu. Plavidlo má prostornou horní palubu a také sedadla ve spodní části, odkud můžete obdivovat nádherný výhled na Středozemní moře.

Na palubě lodi je k dispozici široká škála zařízení - bar s občerstvením, plně klimatizovaný prostor na sezení, bezbariérový přístup a pro cestující s dětmi i přebalovací koutek.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Bluemar Ferries s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Bluemar Ferries s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.