O Direct Ferries

Directferries.cz jsou nestranné webové stránky prodeje lístků na trajekty, které nabízejí rychlý a jednoduchý způsob prohlížení, srovnávaní a rezervace tisíců plánovaných plaveb do prakticky jakéhokoliv přístavu v Evropě, Africe a po celém světě.

Založena v roce 1999, společnost Direct Ferries nabízí nejucelenější nabídku v sektoru trajektové dopravy a řadu doplňkových výrobků od pečlivě vybraných partnerů, včetně ubytování, jízdenek na vlak a havarijního pojištění.

Jako opravdu globální společnost s pobočkami po celém světě, Direct Ferries Ltd provozuje directferries.cz a nabízí i verze pro jiné země pro plavby trajekty ve Velké Británii, Irsku, Francii, Německu, Španělsku, Itálii, Nizozemsku, Belgii, Portugalsku, Rakousku, Švýcarsku, Polsku, České republice, Slovenské republice, Řecku, Dánsku, Švédsku, Norsku, Finsku, Turecku, Austrálii, na Novém Zélandu, v Japonsku a Číne.

Direct Ferries Ltd, Unit 1 Chester House Kennington Park, 1-3 Brixton Road, London, SW9 6DE, United Kingdom

Proč používat Direct Ferries?

Kvalitní obsah

Vynaložili jsme velké úsilí, aby náš web byl rychlý, snadno ovladatelný a bohatý na informace, které můžete potřebovat při plánování Vaší příští cesty včetně trajektových operátorů, tras a průvodců po přístavech, a také detailních hodnocení lodí od předchozích pasažérů.

Nejlepší ceny

S přímým napojením na rezervační systémy trajektových operátorů si můžete porovnat všechny dostupné odjezdy na zvolené destinace se všemi vhodnými alternativami v jednom rychlém a snadném vyhledávání, a zajistit si tak tu nejlepší dostupnou cenu.

Vše pod jednou střechou

Ať už cestujete na kole nebo řídíte náklaďák, postaráme se o všechny typy vozidel pro turistické, obchodní nebo komerční využití.

Vysoce uznávaná společnost

Od svého vzniku máme skvělou pověst v průmyslu a poskytujeme nejlepší ceny, výběr a služby milionům zákazníků. Nezávislé stránky Feefo a Trustpilot nás zvolili číslem 1 na trhu.

Exkluzivní nabídky

Vzhledem k naší kupní síle máme často přístup k exkluzivním nabídkám, které nejsou k dispozici nikde jinde, takže Vám můžeme nabídnout ještě větší slevy na trajekty (přihlašte se k odběru našich e-mailů s novinkami a členskými nabídkami alebo nás sledujte na Facebooku a Twitteri, aby Vám neušly naše speciální nabídky!)

Co je v nabídce?

  • 204 trajektových společností a Eurotunnel

  • 2936 trajektových tras, zahrnujících Evropu, Afriku

  • Výběr z asi 687 přístavů trajektů

  • Plavby z a do vice než 179 zemí a ostrovů

Jak se kontaktovat s Direct Ferries?

Potřebujete s námi mluvit? Zjistěte, kdy jsme otevřeni a jak nás kontaktovat.

Naše adresa

Direct Ferries Ltd, Unit 1 Chester House Kennington Park, 1-3 Brixton Road, London, SW9 6DE, United Kingdom