Fullers Ferry
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Fullers Ferry

Fullers je jednou z hlavních lodních společností v Aucklandu, která poskytuje trajektovou přepravu, stejně jako i výletní a okružní plavby mezi přístavem Auckland Harbour a ostrovy Waiheke, Motutapu, Motuihe a Rangitoto.

Lodě společnosti Fullers plují ze svého terminálu v centru Aucklandu, který se nachází vedle starodávné trajektové budovy a každý den přepravují cestující přes záliv Hauraki Gulf k Matiatia Wharf na ostrově Waiheke. Čas plavby je kolem 45 minut. Plavba na ostrov Motutapu trvá přibližně 35 minut, zatímco ta mezi ostrovem Rangitoto a Aucklandem trvá asi 25 minut.

Flotila Fullers má k dispozici 11 plavidel, která jsou těmi největšími a nejnovějšími v přístavu Auckland Harbour. Na jejich palubě najdete licencovaný bar, přístup k Wi-Fi, klimatizované horní a dolní paluby s posezením. Na některých lodích je i vyhlídková paluba.

Společnost Fullers také vlastní autobusovou společnost Waiheke, která zajišťuje přepravu lidí do/z terminálu ostrova Waiheke, a také poskytuje dopravu pro lidi dojíždějící za prací v Aucklandu a jeho okolí.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Fullers Ferry, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Fullers Ferry. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Fullers Ferry s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternativní společnosti a trasy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.