COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Fullers Ferry

Fullers je jednou z hlavních lodních společností v Aucklandu, která poskytuje trajektovou přepravu, stejně jako i výletní a okružní plavby mezi přístavem Auckland Harbour a ostrovy Waiheke, Motutapu, Motuihe a Rangitoto.

Lodě společnosti Fullers plují ze svého terminálu v centru Aucklandu, který se nachází vedle starodávné trajektové budovy a každý den přepravují cestující přes záliv Hauraki Gulf k Matiatia Wharf na ostrově Waiheke. Čas plavby je kolem 45 minut. Plavba na ostrov Motutapu trvá přibližně 35 minut, zatímco ta mezi ostrovem Rangitoto a Aucklandem trvá asi 25 minut.

Flotila Fullers má k dispozici 11 plavidel, která jsou těmi největšími a nejnovějšími v přístavu Auckland Harbour. Na jejich palubě najdete licencovaný bar, přístup k Wi-Fi, klimatizované horní a dolní paluby s posezením. Na některých lodích je i vyhlídková paluba.

Společnost Fullers také vlastní autobusovou společnost Waiheke, která zajišťuje přepravu lidí do/z terminálu ostrova Waiheke, a také poskytuje dopravu pro lidi dojíždějící za prací v Aucklandu a jeho okolí.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Fullers Ferry, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Fullers Ferry. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Fullers Ferry s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Fullers Ferry

Alternativní společnosti a trasy