COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Trajekty do ostrov Waiheke

Waiheke je druhý největší ostrov v zálivu Hauraki, přibližně 17 km východně od Aucklandu na Novém Zélandu.

Ostrov byl magazínem Lonely Planet v roce 2016 zvolen za pátou "nejlepší turistickou destinaci" a je opravdu snadné pochopit proč. Waiheke se může pochlubit nádhernými plážemi, vinicemi té nejvyšší kvality a významnou uměleckou scénou, takže je to ideální místo k odpočinku.

Ostrov je místní nazýván "ostrovem vína", a to z toho důvodu, že jeho příjemné klima a starobylá půdní struktura pomohli vyprodukovat jedny z těch nejlepších červených a bílých vín na světě. Takže pokud budete mít možnost, tak určitě navštivte nejznámější vinice na ostrově - Stonyridge.

Ze všech krásných pláží s bílým pískem jsou Oneroa a Onetangi na severním pobřeží ostrova ty nejlepší. Obrovské pláže s nádherným pískem jsou ideální pro pobyt v přírodě, zatímco moře je zde naprosto bezpečné na to, aby se v něm koupali i děti.

Hned vedle zátoky Oneroa Bay je fascinující umělecký komplex, kde sídlí komunitní divadlo, art-house kino a galerie s místními uměleckými díly.

Pokud chcete nahlédnout do minulosti Waiheke, vyberte se směrem na Stony Batter, což je historická rezervace na východě ostrova. Jsou tu tunely a různé zbraně, které byly použity k obraně Auckland Harbour během druhé světové války.

Na ostrově najdete toho mnoho, co Vás zaujme. Dokonalý trojitý zipový mechanismus zvaný "létající liška" nabízí bezkonkurenční výhled na ostrov a zároveň Vám dodá adrenalin.

Také si můžete pronajmout kajaky a prozkoumat pobřeží a jeho nesčetné zátoky, takže na tomto krásném ostrově máte určitě o zábavu postaráno.

Ostrov Waiheke leží kousek od Aucklandu, s častými plavbami po celý den z hlavního přístavu a o něco méně frekventovanými z Devonportu na severním pobřeží.

Populární provozovatelé trajektů

Na palubě trajektů

Zjistěte, jak to vypadá na palubě trajektu ještě před Vaší cestou

Informace o lodi, videa & recenze

Trasy a přístavy v ostrov Waiheke