Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Gdaňsk

 • Gdansk Trajektový Prístav Autem

  Gdansk je dobre prepojený se zvyškem Polska dálnicí E75 a cestami císlo 1 a 7.

 • Gdansk Trajektový Prístav Vlakem

  Gdansk Trajektový Terminál se nachází blízko vlakové stanice Gdansk, která je dobre prepojena se sítí polských železnic.

 • Gdansk Trajektový Prístav Elektrickou/Autobusem

  Elektricka 13 premává z hlavní železnicní stanice na autobusovou zastávku Gdansk-Brzezno - cesta trvá asi 25 minut, potom musíte prestoupit na elektricku 15 a po asi 4 minutách vystupte na zastávce SKM, která je približne 200m z trajektového prístavu. Elektricky premávají ve frekvenci 10-20 min.

 • Gdansk Trajektový Prístav Adresa

  ul. Przemyslowa 1, 80-542 Gdansk, Poland

 • Ubytování v Gdaňsk

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Gdaňsk před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Gdaňsk pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Gdaňsk

Průvodce přístavem Gdaňsk

Co dělat v Gdaňsku?

Většina turisty vyhledávaných míst se nachází poblíž náměstí Długi Targ (česky Dlouhý trh), jehož okolí představuje zónu pro pěší, na jejímž konci jsou městské brány, které v minulosti představovaly součást hradeb. Na tomto náměstí každou hodinu uslyšíte nějakou melodii (v poledne potom Ódu na radost od Friedricha Schillera), a to od radnice, jejíž součástí je vysoká štíhlá věž, na které je umístěna zvonkohra. To však není jediné, za zmínku stojí mj. i Neptunova fontána, jejíž historie sahá do doby třicetileté války a z níž, podle pověsti, tekla vodka Goldwasser se šupinkami zlata. Za návštěvu stojí i museum Dvůr krále Artuše. Pokud se z náměstí Długi Targ vydáte na sever, dorazíte k největšímu cihlovému kostelu na celém světě, který se jmenuje kostel Panny Marie (St. Mary’s Church). Vzhledem k tomu, že výstavba trvala poměrně dlouho, mísí se zde různé slohy. Zajímavé je proto navštívit interiér nebo dokonce vystoupat do kostelní věže a pokochat se výhledem na město. Pokud se ovšem místo na sever vydáte ulicí Długa Ulice, poznáte místo Trakt Krolewski (česky Královská cesta), kterým v minulosti procházel král se svým doprovodem.

Jaká je doprava ve městě Gdaňsk?

Gdaňsk představuje důležitý dopravní uzel, a to nejen kvůli námořnímu přístavu, ale i letišti či hlavní železniční trati vedoucí z Varšavy do Gdyně. Gdaňsk je navíc součástí aglomerace zvané Trojměstí, kam navíc patří Sopoty a Gdyně.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.