Trajekt z Napoli do Ischie

Trajektová trasa Napoli Ischia spojuje Itálie s Neapolský záliv a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Medmar se plaví 3 krát za den s dobou trvání plavby kolem 1 hodina 30 minut. zatímco Trajekty společnosti Alilauro se plaví 11 krát za den, plavba trvá od 1 hod.

Celkově je tu 14 plaveb den na trase z Napoli Ischia mezi Itálie a Neapolský záliv. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Detaily o trase a přístavu

Klikněte sem pro zobrazení mapy

Alternativy trajektů z Napoli do Ischie

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Itálie do Neapolského zálivu

Provozovatelé trajektů na trase Napoli - Ischia

  • Medmar
    • 3 plavby denně 1 hod 30 min
    • Zjistit cenu
  • Alilauro
    • 11 plaveb denně 1 hod
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Napoli Ischia

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Napoli Ischia je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Napoli

Neapol, což znamená "nové město", je největší město v jižní Itálii a hlavní město regionu Kampánie a provincie Neapol. Všechny velké velmoci (Řekové, Římané, Britové, Francouzi a Rakušané) se snažily o vládu nad tímto městem v různých časech, a proto ve svých dějinách byl Neapol hlavním městem několika různých států. Dějiny Neapole však sahají až dlouho před řeckou kolonizaci.
Etruskové a Samnité byly v této oblasti dlouho předtím, než bylo potvrzeno, že město bylo osídleno již v době kamenné (3500 př. n.l.). Dnes Neapol je nejvíce živé a vzrušující město v Itálii, to je také druhý nejlidnatější a nejdůležitější přístav po Janově, stejně jako intelektuální a obchodní centrum na jihu. Jedná se o velmi rušné město s jasným jižním sluncem, které se nachází v jedné z nejvýznamnějších zeměpisných oblastech ve světě u krásné zátoky.

Průvodce přístavem Ischia

Ischia je sopečný ostrov, nachází se na severním konci zálivu Neapol v Itálii.
Ischia je oblíbenou turistickou destinací, přijímá až 6 milionů návštěvníků ročně, zejména Italů.
Termální lázně na ostrovech jsou obzvláště oblíbené u turistů, kteří hledají wellness pobyty.