Sarris Cruises Fast Ferry

Mezi Řeckem a Albánií není mnoho spojů, nyní má však společnost Sarris Cruises trajekty na trase spojující ostrov Korfu s albánským městem Saranda. Zcela nové možnosti rychlé přepravy umožňují vzdálenost překonat za pouhých 35 minut.

Společnost, která byla založena v roce 2005, se stala nejspolehlivějším přepravcem na trase Řecko - Albánie. Je také jednou z nejčastěji využívaných dopravních společností v celé Albánii.

Trajekty tohoto dopravce přepraví ročně více než 2,5 milionu cestujících, což je číslo, které ještě poroste, protože dobrá pověst operátora se mezi spokojenými zákazníky rychle šíří. Nový rychlý člun Ilida Dolphin funguje celoročně a poskytuje cestujícím pohodlnou, bezpečnou a rychlou plavbu mezi řeckým ostrovem a albánskou pevninou.

Plavidla se mohou lišit svou velikostí, ale nikoli přístupem personálu, který je vždy milý a vstřícný; cestující se mohou těšit nejen na srdečné přivítání při vstupu na loď, ale také na bezpečnost všech na palubě, což je pro posádku priorita. Nejen lidem je poskytována prvotřídní péče, o psy i kočky je také velmi dobře postaráno. Díky tomu si na palubě můžete klidně užívat, váš mazlíček bude mít radost z plavby stejně jako vy.

S directferries.co.uk můžete najít jízdní řády Sarris Cruises, jízdné a rezervaci jízdenek. Tam, kde to bude možné, porovnáme Sarris Cruises s alternativními trajektovými přepravci.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Sarris Cruises Fast Ferry s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání. Porovnejte ceny a jízdní řády Sarris Cruises Fast Ferry s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Číst více Číst méně

Trasy a přístavy Sarris Cruises Fast Ferry

Všechny trasy Sarris Cruises Fast Ferry

Alternativní společnosti a trasy