Trajekt z Korfu do Saranda

Trasa trajektu z Korfu Saranda spojuje Jónské ostrovy s Albánie i nyní je provozovaná 3 lodními společnostmi. Joy Lines Fast Ferry provozuje své plavby až 18 krát týden, Ionian Seaways 5 krát den & Trajekt společnosti Joy Lines je k dispozici 3 krát den.

Celkově jsou tady v nabídce 11 plavby den na trase z Korfu Saranda mezi Jónské ostrovy a Albánie, s 3 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Provozovatelé trajektů na trase Korfu - Saranda

Průměrné ceny na trase Korfu Saranda

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Korfu Saranda je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Korfu

Korfu je řecký ostrov v Jónském moři a druhý největší z Jónských ostrovů. V největším městě na ostrově se stejným názvem sídlí Jónská univerzita. Ostrov je oblíbenou turistickou destinací pro ty, kteří si chtějí vychutnat úžasné pláže a mírné středomořské klima. Překvapivě, Korfu je zelený ostrov, a to zejména ve srovnání s ostatními řeckými ostrovy. Horká léta v kombinaci se zimními obdobími dešťů pomáhají bujné vegetaci, které dominují více než 2 miliony olivovníků.

V Korfu najdete francouzské, italské a anglické architektonické prvky. Město je labyrintem úzkých uliček a dominuje mu pevnost ze 16. století. Při procházkách můžete narazit na zapomenutou kapli, starodávný zámek či tajnou zahradu. V úzkých uličkách zase najdete malé obchůdky prodávající vše, na co si vzpomenete. Najdete zde i řemeslníky, kteří vynikají v navrhování a výrobě řeckých zlatých šperků. Díky konkurenčním cenám můžete být v pokušení přivézt si z ostrova více než vzpomínky!

Přístav nabízí trajektovou přepravu do mnoha destinací, ačkoli většina z lodí směřuje na řeckou pevninu.