COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Korfu - Saranda je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Jónské ostrovy do Albánie

Provozovatelé trajektů na trase Korfu - Saranda

  • 3 Sailings Daily 1 hour 10 min
  • Get price
  • 6 Sailings Daily 30 min
  • Get price
  • 17 Sailings Weekly 35 min
  • Get price
  • 14 Sailings Weekly 1 hour 10 min
  • Get price

Trajekt z Korfu do Saranda

Trasa trajektu z Korfu Saranda spojuje Jónské ostrovy s Albánie i nyní je provozovaná 4 lodními společnostmi. Sarris Cruises & Lines provozuje své plavby až 3 krát den, Finikas Lines 6 krát den, Ionian Seaways 17 krát týden & Trajekt společnosti Joy Lines je k dispozici 14 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 14 plavby den na trase z Korfu Saranda mezi Jónské ostrovy a Albánie, s 4 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Průvodce přístavem Korfu

Korfu je řecký ostrov v Jónském moři a druhý největší z Jónských ostrovů. V největším městě na ostrově se stejným názvem sídlí Jónská univerzita. Ostrov je oblíbenou turistickou destinací pro ty, kteří si chtějí vychutnat úžasné pláže a mírné středomořské klima. Překvapivě, Korfu je zelený ostrov, a to zejména ve srovnání s ostatními řeckými ostrovy. Horká léta v kombinaci se zimními obdobími dešťů pomáhají bujné vegetaci, které dominují více než 2 miliony olivovníků.

V Korfu najdete francouzské, italské a anglické architektonické prvky. Město je labyrintem úzkých uliček a dominuje mu pevnost ze 16. století. Při procházkách můžete narazit na zapomenutou kapli, starodávný zámek či tajnou zahradu. V úzkých uličkách zase najdete malé obchůdky prodávající vše, na co si vzpomenete. Najdete zde i řemeslníky, kteří vynikají v navrhování a výrobě řeckých zlatých šperků. Díky konkurenčním cenám můžete být v pokušení přivézt si z ostrova více než vzpomínky!

Přístav nabízí trajektovou přepravu do mnoha destinací, ačkoli většina z lodí směřuje na řeckou pevninu.