Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Korfu

  • Corfu Trajektový Prístav Autem

    Corfu trajektový prístav jse nachází na východní strane ostrova a mužete se tam dostat hlavní pobrežní cestou anebo vnitrozemim prez sít lehce navigovatelných cest.

  • Corfu Trajektový Prístav Adresa

    Minoan Lines 2, Ethnikis Antistasseos str, Gr-49100 Corfu Superfast Ferries 18, Ethnikis Antistasseos Str, New Port, GR-49100, Corfu

  • Ubytování v Korfu

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Korfu před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Korfu pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Korfu

Průvodce přístavem Korfu

Co dělat na Korfu?

O tomto řeckém ostrově se hovoří jako o tzv. Velké dámě Jónského moře. V místní nabídce je pestré vyžití, a to jak v podobě přírodních, tak i historických památek. Ať už si vyberete kterýkoli kout ostrova, bezpochyby objevíte krásná místa, o která zde rozhodně není nouze. Ve srovnání s jinými řeckými ostrovy v Egejském či Krétském moři je Korfu jeden z nejzelenějších ostrovů Řecka, a to díky dlouhému deštivému období, které místním rostlinám prospívá. Dominantní jsou zde olivovníky, kterých se na Korfu nachází přes dva miliony. Ostrov vyhledávají milovníci pláží a mírného středomořského klima. K nejzajímavějším místům k plavání rozhodně patří sever a severozápad ostrova, kde je členitější krajina s řadou útesů. Zátoka Agios Georgios má téměř dokonalý tvar půlkruhu a při pohledu na ni z některého z okolních kopců se jen stěží dá věřit, že příroda mohla něco tak pravidelného vytvořit. Rodiče s dětmi spíše uvítají městečko Sidari s jednou s nejznámějších pláží na ostrově, v jejíž blízkosti jsou k prozkoumání různé jeskyňky. Zajímavostí je úzký průplav Canal d’Amour (v překladu Kanál lásky), kterým, podle legendy, když žena propluje, získá srdce svého milovaného muže. Tradice zakořeněné na Korfu se na ostrově mísí s kosmopolitním duchem, primárně potom s architektonickými prvky, které zde zanechali Britové, Italové i Francouzi. Právě tyto národy propluli dějinami ostrova Korfu, přičemž jejich kultury ovlivnily mimo jiné i nejelegantnější řecké město Korfu (řecky: Kerkyra) a jeho architekturu - náměstí Spianáda, Palác sv. Michala a Jiří (Palace of St Michael and St Georgiou), katedrála San Giacomo, kostel sv. Spyridona. Město je labyrintem úzkých uliček a dominuje mu pevnost z 16. století. Při procházkách čtvrtí Campiello můžete zase narazit na malé obchůdky, kde seženete vše, na co si jen vzpomenete.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.