COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Saranda - Korfu je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Albánie do Jónské ostrovy

Provozovatelé trajektů na trase Saranda - Korfu

  • 3 Sailings Daily 1 hour 10 min
  • Get price
  • 9 Sailings Daily 30 min
  • Get price
  • 15 Sailings Weekly 35 min
  • Get price
  • 14 Sailings Weekly 1 hour 10 min
  • Get price

Trajekt z Saranda do Korfu

Trasa trajektu z Saranda Korfu spojuje Albánie s Jónské ostrovy i nyní je provozovaná 4 lodními společnostmi. Sarris Cruises & Lines provozuje své plavby až 3 krát den, Finikas Lines 9 krát den, Ionian Seaways 15 krát týden & Trajekt společnosti Joy Lines je k dispozici 14 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 17 plavby den na trase z Saranda Korfu mezi Albánie a Jónské ostrovy, s 4 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Průvodce přístavem Korfu

Korfu je řecký ostrov v Iónském moři. Nachází se na pobřeží Albánie, od kterého je oddělen úžinou šířky 2 až 15 km. Korfu byl poprvé osídlen v paleolitu (30000 - 7000 př. n.l.). Nejstarší osídlení na Korfu se nachází v blízkosti Sidari a patří do období neolitu (6000 př. n.l.). Tato část Korfu byla obydlena také v době bronzové (3000 - 1000 př. n.l.). Přestože cestovní ruch je hlavním zdrojem příjmů ostrova, jeho ekonomika je v podstatě zemědělská. Olivový olej, víno a rybíz jsou hlavní tržní plodiny. Olivy zabírají více než polovinu rozlohy Korfu - 3 milionů stromů (tradice, která začala během benátského období, kdy za každých 100 olivovníků platili 12 zlatých). Ostrov také má některé cenné hektary osázené tabákem a jeho ploché pastviny krmí krávy pro podporu mléčných výrobků.