Trajekt z Terracina do Ponzy

Trajektová trasa Terracina Ponza spojuje Itálie s Pontinské ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti NLG se plaví 7 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 50 minut. zatímco Trajekty společnosti Laziomar se plaví 14 krát za týden, plavba trvá od 2 hod 40 min.

Celkově je tu 21 plaveb týden na trase z Terracina Ponza mezi Itálie a Pontinské ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Terracina - Ponza

Průměrné ceny na trase Terracina Ponza

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Terracina Ponza je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Ponza

Ponza je ostrov v Tyrhénském moři u západního pobřeží Itálie. Je to největší z Pontinských ostrovy (32 km dlouhý a 5 km široký).
Lze předpokládat, že ostrov byl pojmenován po Pilátu Pontskému, v naší době Ponza je oblíbenou turistickou destinací pro italské návštěvníky v létě.
Relativně neznámý za hranicemi Itálie, ostrov není tak populární mezi cizinci, a proto je to exkluzivní útočiště Italů, kteří sem jezdí v létě.