COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ponza - Terracina je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Pontinských ostrovů do Itálie

Provozovatelé trajektů na trase Ponza - Terracina

    • 11 Sailings Weekly 1 hour 15 min
    • Get price

Trajekt z Ponza do Terracina

Linka Ponza Terracina spojuje Pontinské ostrovy s Itálie. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, NLG. Plavba probíhá 11 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 1 hodina 15 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Ponza Terracina se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Ponza

Ponza je italský ostrov nacházející se přibližně 35 km jižně od mysu Circeo v Tyrhénském moři, přičemž je největší z celého Pontinského souostroví. Ostrov je považován za levnější alternativu ve srovnání s ostrovem Capri, a je často navštěvovaný bohatými celebritami, které si nepotrpí na vyslovený luxus. Ponza Porto je hlavním městem ostrova a v jeho centru je přístav. Oblast Le Forno leží na severu.

Ostrov je obklopen křišťálově čistou vodou, což je ideální pro návštěvníky, kteří chtějí relaxovat na plážích a koupat se v moři. Najdete zde spoustu kvalitních restaurací, stejně jako několik nočních barů a klubů. Největším lákadlem ostrova je jeho krásná příroda a atmosféra, protože zde nenajdete mnoho turistických atrakcí nebo památek.

Trajektové linky z Ponzi se plaví do přístavů Neapol, Terracina, Formia a Anzio. Jezdí odsud také křídlové lodě na Anziu a Formiu, přičemž doba plavby je 75 minut.