Dodecanese Flying Dolphins

Společnost Dodecanese Flying Dolphins, dříve známá jako Phoenix Marine, propojuje turecké města Fetiyhe a Datca s řeckými ostrovy Rhodos a Symi v souostroví Dodekanés.

Dodecanese Flying Dolphins využívá vysokorychlostní křídlovou loď s názvem Aegean Prince, která se může pochlubit rychlostí 32 uzlů a je schopna přepravit více než sto třicet cestujících. Trajekt byl navržen s komplexní řadou bezpečnostních a telekomunikačních zařízení, což zajišťuje to, že každá Vaše plavba je rychlá, pohodlná a zcela bez stresu.

Rhodos, nacházející se jen sedmnáct km od tureckého pobřeží, je se společností Dodecanese Flying Dolphins vzdálen pouze hodinu a půl od Fetiyhe a hodinu od poloostrova Datca. Řecký ostrov Symi, známý svými živými festivaly, leží přibližně 9 km západně od řecké pevniny a 23 km severně od ostrova Rhodos.

Společnost nabízí jedny z nejrychlejších plaveb v Řecku, takže není nic jednoduššího než se přepravit přes krásné Dodekanéské ostrovy a jedny z nejmalebnějších přístavních měst na tyrkysovém pobřeží v jihozápadním Turecku.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Dodecanese Flying Dolphins s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Číst více Číst méně

Trasy a přístavy Dodecanese Flying Dolphins

Všechny trasy Dodecanese Flying Dolphins