Trajekt z Symi do Bodrumu

Trasa trajektu z Symi Bodrum spojuje Dodekanézy s Turecko i nyní je provozovaná 3 lodními společnostmi. Dodecanese Flying Dolphins provozuje své plavby až 2 krát týden, Sea Dreams 1 krát týden & Trajekt společnosti Bodrum Express je k dispozici 2 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 5 plavby týden na trase z Symi Bodrum mezi Dodekanézy a Turecko, s 3 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Provozovatelé trajektů na trase Symi - Bodrum

Průměrné ceny na trase Symi Bodrum

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných lístků zaplacené našimi zákazníky na této trase. Ceny jsou za osobu.

Průvodce přístavem Bodrum

Bodrum je přístavní město a okres Turecka v jihozápadní egejské oblasti, nachází se na jižním pobřeží poloostrova Bodrum, u zálivu Gökova.

V dávných dobách, Bodrum bylo starověké řecké město Halicarnassus a bylo slavné pro jeden ze sedmi divů antického světa - Mauzoleum v Halikarnasu. Bohužel, starobylá památka byla zničena ve středověku zemětřesením, ale některé ze zbytků jsou stále k vidění v Britském muzeu.

Bodrum je fascinující místo s příjemným kontrastem mezi starověkou a moderní kulturou, s fragmenty jeho pradávné historií po celém městě. Bodrumskou pevnost postavěli křižáčtí rytíři v 15. století s výhledem na přístav, což je nepochybně nejvýznamnější dominantou města.