Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Rhodes

  • Ubytování v Rhodes

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Rhodes před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Rhodes pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Rhodes

Průvodce přístavem Rhodes

Co dělat na ostrově Rhodos?

Zájem o tento ostrov spočívá v jeho pestrosti; ať už hledáte dovolenou, během které si odpočinete na pláži, nebo párty plné alkoholu a tance až do ranních hodin, či sem míříte kvůli místní historii - na ostrově Rhodos najdete úplně vše. Jedná se o místo, vedle Řecka a Turecka, s pěkným počasím a velkolepou krajinou, která umocňuje význam tohoto řeckého ostrova, což asi pochopíte až po jeho návštěvě. Dokonce i když nejste nadšenci architektury doby minulé, berete téměř za svou povinnost bloudit mezi mohutnými zdmi historické části města a snažíte se vžít do půvabné atmosféry. Stěny jsou možná vrcholem všech úchvatných starobylých míst na tomto ostrově; za návštěvu navíc stojí i rytířské hrady, malované kostely a fascinující stavby. Rhodos však nabízí podstatně víc než jen okouzlující starověké památky a s tím spojenou i jeho slavnou minulost; davy mladých lidí navštěvují ostrov každé léto, aby si užili slunce předtím, než zamíří do víru nočního života Rhodosu. Pláž Agios Pavlos je nejznámější a nejoblíbenější, jsou zde nádherné turistické stezky, které zdobí pobřeží, stejně jako zlatavý písek a bezpočet turistů. Mnoho z těchto návštěvníků se vydává do klubů, v nichž hrají světově proslulí DJové, alkohol zde teče proudem a energie prostupuje celým ostrovem.

Jaká je doprava na ostrově Rhodos?

Dvě autobusové společnosti jsou v provozu kolem Rhodosu a přepravují turisty mezi nejvýznamnějšími oblastmi ostrova. Většina návštěvníků se však rozhodla o pronájem vozu, díky čemuž mají volnost v objevování nádherné krajiny ostrova, přičemž se mohou pohodlně kochat úchvatnou scenérií.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.