COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Rhodes - Bodrum je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Rhodes do Bodrum

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Dodekanézy do Turecka

Provozovatelé trajektů na trase Rhodes - Bodrum

  • 2 Sailings Weekly 2 hr 15 min
  • Get price
  • 2 Sailings Weekly 2 hr 30 min
  • Get price
  • 2 Sailings Weekly 2 hr 30 min
  • Get price

Trajekt z Rhodes do Bodrum

Trasa trajektu z Rhodes Bodrum spojuje Dodekanézy s Turecko i nyní je provozovaná 3 lodními společnostmi. Bodrum Express provozuje své plavby až 2 krát týden, Sea Dreams 2 krát týden & Trajekt společnosti Dodecanese Flying Dolphins je k dispozici 2 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 6 plavby týden na trase z Rhodes Bodrum mezi Dodekanézy a Turecko, s 3 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Průvodce přístavem Rhodes

Rhodos je ostrov v Řecku, který se nachází ve východní části Egejského moře, je největší z ostrovů Dodecanés.
Jako jedna z nejoblíbenějších destinací mezi turisty v Řecku, Rhodos je jedním z nejrušnějších řeckých ostrovů, také má velkou sbírku památek a krásné pláže.


Průvodce přístavem Bodrum

Bodrum je přístavní město a okres Turecka v jihozápadní egejské oblasti, nachází se na jižním pobřeží poloostrova Bodrum, u zálivu Gökova.

V dávných dobách, Bodrum bylo starověké řecké město Halicarnassus a bylo slavné pro jeden ze sedmi divů antického světa - Mauzoleum v Halikarnasu. Bohužel, starobylá památka byla zničena ve středověku zemětřesením, ale některé ze zbytků jsou stále k vidění v Britském muzeu.

Bodrum je fascinující místo s příjemným kontrastem mezi starověkou a moderní kulturou, s fragmenty jeho pradávné historií po celém městě. Bodrumskou pevnost postavěli křižáčtí rytíři v 15. století s výhledem na přístav, což je nepochybně nejvýznamnější dominantou města.