Trajekt z Rhodes do Bodrumu

Trajektová trasa Rhodes Bodrum spojuje Dodekanézy s Turecko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Sea Dreams se plaví 2 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 2 hodin 30 minut. zatímco Trajekty společnosti Bodrum Express se plaví 1 krát za týden, plavba trvá od 2 hod 20 min.

Celkově je tu 3 plaveb týden na trase z Rhodes Bodrum mezi Dodekanézy a Turecko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Rhodes - Bodrum

Průměrné ceny na trase Rhodes Bodrum

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných lístků zaplacené našimi zákazníky na této trase. Ceny jsou za osobu.

Průvodce přístavem Rhodes

Rhodos je ostrov v Řecku, který se nachází ve východní části Egejského moře, je největší z ostrovů Dodecanés.
Jako jedna z nejoblíbenějších destinací mezi turisty v Řecku, Rhodos je jedním z nejrušnějších řeckých ostrovů, také má velkou sbírku památek a krásné pláže.

Průvodce přístavem Bodrum

Bodrum je přístavní město a okres Turecka v jihozápadní egejské oblasti, nachází se na jižním pobřeží poloostrova Bodrum, u zálivu Gökova.

V dávných dobách, Bodrum bylo starověké řecké město Halicarnassus a bylo slavné pro jeden ze sedmi divů antického světa - Mauzoleum v Halikarnasu. Bohužel, starobylá památka byla zničena ve středověku zemětřesením, ale některé ze zbytků jsou stále k vidění v Britském muzeu.

Bodrum je fascinující místo s příjemným kontrastem mezi starověkou a moderní kulturou, s fragmenty jeho pradávné historií po celém městě. Bodrumskou pevnost postavěli křižáčtí rytíři v 15. století s výhledem na přístav, což je nepochybně nejvýznamnější dominantou města.