Rezervujte si trajekt v Fethiye

Přístav Fethiye v Turecku Vás spojí s přístavem Rhodes v Dodekanézy, je tu výběr z kolem 13 plaveb trajektem za týden. Doba plavby na trase z Fethiye do Rhodes je od 1 hodina 30 minut, trasu provozuje společnost Sky Marine.

Mapa přístavu Fethiye

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Služby trajektové přepravy v Fethiye

 • Sky Marine
  • 13 plaveb týdně 1 hod 30 min
  • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Fethiye

Fethiye je město v provincie Mugla, Egejské oblasti Turecka.

Díky přímořské poloze na "slunečném břehu" Turecka a nejkrásnějším plážím Egejské oblasti, Fethiye je nejznámějším turistickým centrem Turecka a je obzvlášť populární během letní sezóny. Město má 50000 obyvatelů, a jejich počet rapidně se zvyšuje od dubna do října.

Fethiye byl také centrem proroctví a nejvíc kultivovaným městem během římské a byzantské doby. Nicméně, zemětřesení zanechaly ve městě starověké ruiny, hrob krále Amyntase a jeho krásné řezby.

V obci svítí slunce 300 dní v roce, tady je fantastické možnosti pro plachtění, báječné jídlo a spousta možností pro prohlížení památek. Fethiye je ideální dovolenková destinace pro všechny.

Jak se dostat do přístavu Fethiye

 • Fethiye - adresa trajektového přístavu

  Karagözler,Fevzi Çakmak Cd. No:1,48300 Fethiye/Muğla, Turkey

 • Ubytování v Fethiye

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Fethiye před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Fethiye pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!