COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bodrum - Rhodes je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Bodrum do Rhodes

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Turecka do Dodekanézy

Provozovatelé trajektů na trase Bodrum - Rhodes

    • 2 Sailings Weekly 2 hr 15 min
    • Get price
    • 2 Sailings Weekly 2 hr 30 min
    • Get price

Trajekt z Bodrum do Rhodes

Trajektová trasa Bodrum Rhodes spojuje Turecko s Dodekanézy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Bodrum Express se plaví 2 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 2 hodin 15 minut. zatímco Trajekty společnosti Sea Dreams se plaví 2 krát za týden, plavba trvá od 2 hodin 30 minut.

Celkově je tu 4 plaveb týden na trase z Bodrumu Rhodes mezi Turecko a Dodekanézy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Bodrum

Bodrum je turecké přístavní město, nacházející se v provincii Mugla, která leží v jihozápadní oblasti Turecka. Město se rozkládá na jižním pobřeží poloostrova Bodrum, v bodě, který kontroluje vstup do zálivu Gokova. V dávných dobách byl Bodrum známý jako starověké řecké město Halicarnassus, proslulé tím, že se tam nacházel jeden ze sedmi divů antického světa - Mauzoleum v Halikarnasu. V 15. století postavili křižáčtí rytíři Bodrumský hrad, který je s výhledem na přístav nepochybně nejvýznamnější dominantou města. Podhradí hostí množství kulturních festivalů a sídlí zde i muzeum podmořské archeologie.

Pokud navštívíte město v říjnu nebo listopadu, tak si nenechte ujít jedinečnou možnost vidět místních lidí při sklizni oliv v blízkém městě Bargilya. Nachází se tam také laguna a některé krásné rybí restaurace.

Přístav Bodrum se nachází 36 km od mezinárodního letiště Milas a pár minut chůze od centra města. Má kapacitu pro dvě široké výletní lodě a tři motorové čluny. Přístav má také k dispozici tři trajektové rampy. Trajekty z Bodrumu se plaví do blízkých tureckých a řeckých přístavů.


Průvodce přístavem Rhodes

Rhodos je ostrov v Řecku, který se nachází ve východní části Egejského moře, je největší z ostrovů Dodecanés.
Jako jedna z nejoblíbenějších destinací mezi turisty v Řecku, Rhodos je jedním z nejrušnějších řeckých ostrovů, také má velkou sbírku památek a krásné pláže.