Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Karlskrona

 • Karlskrona Trajektový Prístav Autem

  Karlskrona trajektový terminál se nachází ve Verkö, které je približne 10 km z mestského centra Karlskrona. Následujte informacní tabule do Verkö a Gdynia (zvýrazneny symbolem trajektu).

 • Karlskrona Trajektový Prístav Vlakem

  Hlavná železnicná stanice se nachází ve mestském centru Karlskrony. Z této stanice premávají dobré prípoje do mnohých mest ve Svédsku prostredníctvím SJ a Blekingtrafiken.

 • Karlskrona Trajektový Prístav Autobusem

  Mužete cestovat místním autobusem c. 6 z Kungsplan Karlskrona do trajektového terminálu. Cesta bude trvat približne 25 minut. Dobré autobusové spoje premávají z Karlskrony do ruzných lokalit ve Svedsku prostredníctvím Swebusexpress a Blekingetrafiken.

 • Karlskrona Trajektový Prístav Adresa

  Verköterminalen, 37106 Lyckeby, Sweden

 • Ubytování v Karlskrona

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Karlskrona před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Karlskrona pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Karlskrona

Průvodce přístavem Karlskrona

Průvodce přístavem Karlskrona

Král Karl XI, jehož socha stojí na náměstí, založil město v roce 1680 k posílení kontroly nad Baltským areálem. Město leží na 33 ostrovech. Široké ulice a monumentální stavby poskytují klasickou čistotu a barokní nádheru architektury. Během vlády krále Gustava III, byly lodě postavené pod dohledem Fredrika Henrika. Karlskrona zažívá nejsilnější růst v oblasti IT ve Švédsku. Síť TelecomCity byla vyvinuta stejně jako Technický institut Blekinge, který má vysoký profil v oblasti IT a výzkumu. Zeměpisná poloha je příznivá, a několik městských průmyslových společností působí po celém světě. Švédské nejjižnější souostroví nabízí nádherné koupání a plavby. Karlskrona je plná podniků. Nicméně, opevnění zůstalo prakticky beze změn od počátku osmnáctého století.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.