COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Stena Line

Stena Line je jednou z největších lodních společností na světě a nabízí celou řadu častých a rychlých plaveb po celé Velké Británii, Irsku, Nizozemsku, Francii, Skandinávii a v Baltském moři.

Společnost Stena Line má k dispozici značné množství lodí a tras, přičemž každý rok využije její služby více než 14 milionů lidí.

Stena Line neustále rozšiřuje svou síť tím, že získává nebo zřizuje nové trasy. Důkazem je i skutečnost, že momentálně žádný jiný trajektový operátor nenabízí více plaveb.

Stena Line získala rovněž trasy Celtic Link Ferries mezi Irskem a Francií, čímž se jí přidala další destinace k již tak velké přepravní síti.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Stena Line, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Stena Line. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Stena Line s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Stena Line