Stena Line
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Stena Line

Stena Line je jednou z největších lodních společností na světě a nabízí celou řadu častých a rychlých plaveb po celé Velké Británii, Irsku, Nizozemsku, Francii, Skandinávii a v Baltském moři.

Společnost Stena Line má k dispozici značné množství lodí a tras, přičemž každý rok využije její služby více než 14 milionů lidí.

Stena Line neustále rozšiřuje svou síť tím, že získává nebo zřizuje nové trasy. Důkazem je i skutečnost, že momentálně žádný jiný trajektový operátor nenabízí více plaveb.

Stena Line získala rovněž trasy Celtic Link Ferries mezi Irskem a Francií, čímž se jí přidala další destinace k již tak velké přepravní síti.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Stena Line, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Stena Line. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Stena Line s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Stena Line

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.