Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty)
Redang Island (Pelangi Jetty)
Trajekty do Malajsie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) - Redang Island (Pelangi Jetty) je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Trajekt z Lang Tengah Island do Redang Island

Linka Lang Tengah Island Redang Island spojuje Malajsie s Malajsie. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Al Ameen Boat Services. Plavba probíhá 7 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 30 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Lang Tengah Island Redang Island se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) do Redang Island (Pelangi Jetty)?

  Doba plavby trajektem z Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) do Redang Island (Pelangi Jetty) je přibližně 30m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Kolik stojí trajekt z Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) do Redang Island (Pelangi Jetty)?

  Cena trajektu z Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) do Redang Island (Pelangi Jetty) se může lišit v závislosti na ročním období. Průměrná cena trajektu z Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) do Redang Island (Pelangi Jetty) je 0 €.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) a Redang Island (Pelangi Jetty)?

  Existuje 1 trajektový operátor pro Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) až Redang Island (Pelangi Jetty) a toto je
  • Al Ameen Boat Services
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) do Redang Island (Pelangi Jetty)?

  Rezervujte si trajekty z Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) do Redang Island (Pelangi Jetty) prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.
 • Můžete cestovat pěšky na trajektu z Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) do Redang Island (Pelangi Jetty)?

  Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) do Redang Island (Pelangi Jetty) s
  • Al Ameen Boat Services
 • Můžete vzít své auto na trajekt z Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) do Redang Island (Pelangi Jetty)?

  Ne, na trajektu mohou cestovat pouze pěší cestující.
 • Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) do Redang Island (Pelangi Jetty)?

  Ne, domácí zvířata nejsou na palubě trajektů povolena.
 • Jaká je vzdálenost z Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) do Redang Island (Pelangi Jetty)?

  Vzdálenost mezi Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) a Redang Island (Pelangi Jetty) je přibližně 0 námořních mil.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.