Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 2911 tras a 612 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2.5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1.2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Trajekty do Malajsie

Malajsie se skládá ze dvou regionů, které jsou odděleny Jihočínském mořem. Západní část má společnou hranici s Thajskem, zatímco východní část se nachází na ostrově Borneo.

Malajsie má krásnou přírodní scenérii s hustými lesy a nedotčenými plážemi, zatímco ve městech jako např. Kuala Lumpur jsou obrovské mrakodrapy a moderní nákupní centra.

Malajsie je domovem přibližně 20% ze všech druhů zvířat na světě. Pokud navštívíte Sepilok, určitě si nenechte ujít návštěvu rehabilitačního centra pro orangutany, které má asi 60 až 80 orangutanů. Můžete je krmit nebo jen prozkoumat jejich fascinující útočiště podél turistických tras.

Pravděpodobně nejvíce ikonickou stavbou v zemi jsou dvojčata Petronas Towers v hlavním městě a finančním centru - Kuala Lumpur. Dosahují neuvěřitelných 452 metrů a vypadají ještě působivější, když jsou v noci osvětlené. K dispozici je také prohlídka dvojčat až po 88. patro, odkud je úžasný výhled na vrchol budovy.

Jako většina asijských zemích na jihovýchodě, gastronomie hraje obrovskou roli v malajské kultuře. Hovězí voňavé curry s názvem "beef rending", je jedním z nejoblíbenějších jídel. Další oblíbenou pochoutkou je vařený krab s pikantní omáčkou. "Cendol" je zajímavý a lahodný dezert z ledové tříště, cukru, kokosového mléka, zelených želé nudlí a fazolí.

George Town na ostrově Penang může být považován za hlavní město gastronomie, kde si můžete pochutnat na místním ovoci, čerstvých mořských plodech a typických malajsijských specialitách. Najdete zde více než jen skvělé jídlo. Město se může pochlubit skvělým pouličním uměním a několika koloniálními budovami, přičemž nejpozoruhodnější je "Blue Mansion". Můžete si rezervovat prohlídku s průvodcem této budovy z roku 1880. Najdete zde ohromující dlažby a tradiční čínskou architekturu.

Trajektová přeprava odchází z Changi ve východním Singapuru a směřuje do přístavu Tanjung Belungkor v západní oblasti Malajsie. K dispozici je niekoľlo plaveb každý den, doba trvání je přibližně půl hodiny.

Číst více Číst méně

Populární provozovatelé trajektů

 • Perhentian Sunny Travel
  • Zjistit cenu
 • Al Ameen Boat Services
  • Zjistit cenu
 • Satun Pakbara Speed Boat Club
  • Zjistit cenu
 • Said Bonaza Express
  • Zjistit cenu

Trasy a přístavy v Malajsie