Vigourmarine
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Vigourmarine

Vigourmarine je malajský provozovatel, který zajišťuje pravidelné trajekty z Merangu na ostrovy Redang a Lang Tengah na východním pobřeží Malajsie. V současné době se jedná o sezónní linku, která je provozována do konce září. To se však může změnit v závislosti na množství rezervací, které obdrží během léta.

Společnost Vigourmarine nabízí 3 trasy: Merang - ostrov Redang, Merang - ostrov Lang Tengah a Redang - ostrov Lang Tengah. Všechny trajekty z pevniny vyplouvají z přístaviště Merang, které se nachází v ústí řeky Sungai Merang. Ujistěte se prosím, že jste se dostavili alespoň 30 minut před plánovaným odjezdem, abyste měli čas na odbavení. Trajekty provozované společností Vigourmarine přijímají pouze pěší cestující.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Vigourmarine, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Vigourmarine. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Vigourmarine s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Všechny trasy Vigourmarine

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.