Redang Island (Village Jetty)
Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty)
Trajekty do Malajsie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Redang Island (Village Jetty) - Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Trajekt z Redang Island do Lang Tengah Island

Linka Redang Island Lang Tengah Island spojuje Malajsie s Malajsie. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Al Ameen Boat Services. Plavba probíhá 7 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 30 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Redang Island Lang Tengah Island se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Redang Island (Village Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty)?

  Doba plavby trajektem z Redang Island (Village Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) je přibližně 30m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Kolik stojí trajekt z Redang Island (Village Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty)?

  Cena trajektu z Redang Island (Village Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) se může lišit v závislosti na ročním období. Průměrná cena trajektu z Redang Island (Village Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) je 0 €.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Redang Island (Village Jetty) a Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty)?

  Existuje 1 trajektový operátor pro Redang Island (Village Jetty) až Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) a toto je
  • Al Ameen Boat Services
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Redang Island (Village Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty)?

  Rezervujte si trajekty z Redang Island (Village Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.
 • Můžete cestovat pěšky na trajektu z Redang Island (Village Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty)?

  Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Redang Island (Village Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) s
  • Al Ameen Boat Services
 • Můžete vzít své auto na trajekt z Redang Island (Village Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty)?

  Ne, na trajektu mohou cestovat pouze pěší cestující.
 • Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Redang Island (Village Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty)?

  Ne, domácí zvířata nejsou na palubě trajektů povolena.
 • Jaká je vzdálenost z Redang Island (Village Jetty) do Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty)?

  Vzdálenost mezi Redang Island (Village Jetty) a Lang Tengah Island (D’coconut Lagoon Resort Jetty) je přibližně 0 námořních mil.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.