Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Kiel

 • Kiel Trajektový Prístav Autem

  K terminálu Color Line, následujte B76/Theodor-Heuss-Ring smerem ke Norwegenkai/Fähren (Trajekt). Po asi 3km nasmerujte na Norwegenkai/Fähren prez Sörenstraße a potom na Werftstraße. Po asi 1.5km zabocte doleva smerem na Norwegenkai. Ke terminálu DFDS Lisco, z Hamburgu smerujte na Flensburg po dálnici A7. Na dálnicním trojuhelníku Bordesholm, z A7 odbocte na A215 Blumenthal/Kiel. Následujte informacní tabule na Ostuferhafen/Klaipeda ke výjezdu z dálnice A215. Od této chvíle následujte informacní tabule.

 • Kiel Trajektový Prístav Vlakem

  Vlakove spoje premávají mezi vetšinou území Nemecka a hlavní vlakovou stanici v Kiel.

 • Kiel Trajetkový Prístav Adresa

  Color Line Norwegenkai, 24143 Kiel-Gaarden, Postfach 2646, 24025 Kiel DFDS Lisco Ostuferhafen 15, 24149 Kiel Stena Line Schwedenkai 1, 24103 Kiel

 • Ubytování v Kiel

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Kiel před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Kiel pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Kiel

Průvodce přístavem Kiel

Průvodce přístavem Kiel

Kiel je město v severním Německu a hlavní město spolkové země Šlesvicko-Holštýnsko. Zakladatel města hrabě Adolf IV Schauenburg okamžitě uviděl vynikající potenciál města s výhodným umístěním u vody. V roce 1233 on postavil tehdy 'Holstenstadt tom Kyle' - dnešní Kiel - na poloostrově Firth. V roce 1242 byl uznán jako město. Nicméně, počínaje 14. stoletím aristokracie přetvořila Kiel do kapitálového trhu s každoročním trhem "Kieler Umschlag". Dnes podnikatelé v Kielu připomínají tuto událost jarmarkem každý únor. Významný impuls do města přišel s založením univerzity v roce 1665. Pojmenována dle vévody Christiana Albrechta, univerzita výrazně přispěla k intelektuálnímu prostředí ve městě. Ruský car Petr III se narodil na místním hradě.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.