COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

DFDS Seaways

DFDS Seaways provozuje rozsáhlou síť trajektové dopravy do/z Velké Británie, Francie, Nizozemska, Dánska, Norska a v Baltském moři.

Společnost DFDS Seaways zajišťuje osobní trajektovou přepravu již více než 140 let. V současnosti má flotilu lodí, která je považována za jednu z největších v severní Evropě.

DFDS Seaways poskytuje úžasné cestovatelské zážitky v podobě krátkých okružních plaveb a zároveň zajišťuje dopravní služby pro pasažéry s vozidlem, kteří chtějí cestovat po Evropě a Skandinávii.

Kromě spojení Newcastle - Amsterdam, Harwich - Esbjerg a Oslo - Kodaň, která provozuje již mnoho let, DFDS Seaways nedávno získala i trasy společností Norfolkline, LD Lines, Transmanche Ferries a DFDS Lisco. Všechny tyto plavby se nyní uskutečňují pod značkou DFDS Seaways.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti DFDS Seaways, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti DFDS Seaways. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti DFDS Seaways s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Všechny trasy DFDS Seaways

Zákaznické hodnocení DFDS Seaways

  • "Kort overfart fra Dunkerque til Dover i april 2013"

    Vi rejser til England to eller tre gange med DFDS fra Dunkerque. Disse færger er meget komfortable, og indtil videre har vi ikke en negativ ting at sige om dem. Måltiderne ombord er gode og har rimelig pris. Rejsen er altid den billigste derude.

    Číst více Číst méně