DFDS Seaways
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

DFDS Seaways

DFDS Seaways provozuje rozsáhlou síť trajektové dopravy do/z Velké Británie, Francie, Nizozemska, Dánska, Norska a v Baltském moři.

Společnost DFDS Seaways zajišťuje osobní trajektovou přepravu již více než 140 let. V současnosti má flotilu lodí, která je považována za jednu z největších v severní Evropě.

DFDS Seaways poskytuje úžasné cestovatelské zážitky v podobě krátkých okružních plaveb a zároveň zajišťuje dopravní služby pro pasažéry s vozidlem, kteří chtějí cestovat po Evropě a Skandinávii.

Kromě spojení Newcastle - Amsterdam, Harwich - Esbjerg a Oslo - Kodaň, která provozuje již mnoho let, DFDS Seaways nedávno získala i trasy společností Norfolkline, LD Lines, Transmanche Ferries a DFDS Lisco. Všechny tyto plavby se nyní uskutečňují pod značkou DFDS Seaways.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti DFDS Seaways, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti DFDS Seaways. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti DFDS Seaways s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Všechny trasy DFDS Seaways

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Zákaznické hodnocení DFDS Seaways

  • "Kort overfart fra Dunkerque til Dover i april 2013"

    Vi rejser til England to eller tre gange med DFDS fra Dunkerque. Disse færger er meget komfortable, og indtil videre har vi ikke en negativ ting at sige om dem. Måltiderne ombord er gode og har rimelig pris. Rejsen er altid den billigste derude.

    Číst více Číst méně

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.