DFDS Seaways

DFDS Seaways provozuje rozsáhlou síť trajektové dopravy plavbami do/z Velké Británie, Francie, Nizozemska, Dánska, Norska a s transfery v Baltském moři.

Společnost DFDS Seaways poskytuje osobní trajektovou přepravu již více než 140 let a v současnosti má flotilu lodí, která je považována za jednu z největších v severní Evropě.

DFDS Seaways poskytuje úžasné cestovatelské zážitky v podobě krátkých okružních plaveb a zároveň zajišťuje dopravní služby pro pasažéry s vozidlem, kteří chtějí cestovat po Evropě a Skandinávii.

Kromě spojení Newcastle - Amsterdamu, Harwich - Esbjerg a Oslo - Kodaň, které provozuje již mnoho let, DFDS Seaways nedávno získala i trasy společností Norfolkline, LD Lines, Transmanche Ferries a DFDS Lisco. Všechny tyto plavby se nyní uskutečňují pod značkou DFDS Seaways.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti DFDS Seaways, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti DFDS Seaways. Hledáte nejlevnější možnost pro Váš výlet? Nedělejte si starosti, také porovnáme DFDS Seaways s jinými trajektovými operátory.

Číst více Číst méně