Turyol
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Turyol

Turyol je turecká trajektová společnost specializující se na medzidnárodné plavby z Cesme a Ayvaliku na západním pobřeží Turecka na řecké ostrovy Chios a Lesbos.

Túry ročně přepraví desítky tisíc cestujících (přičemž 65 procent lidí se plaví z Ayvaliku na Lesbos) a je jednou z nejznámějších a nejuznávanějších trajektových společností v zemi. Všechno se to začalo na přelomu devatenáctého a dvacátého století, kdy Turyol (předtím měl jiné jména jako např. "Motorists Association and Charter Excursion") zavedl přepravní služby v Istanbulu.

Se svou flotilou šedesáti lodí (všechny dvaačtyřicet metrů dlouhé a s dvojitými motory) túry denně přepraví průměrně čtyřicet tisíc cestujících na ostrov Lesbos. Navíc, v červnu v 2016 společnost představila nejrychlejší dostupnou plavbu z Cesme na Chios, a to prostřednictvím lodí Chios a Necdet Ali Yildirim, které se mohou pochlubit celkovou kapacitou 670 pěších cestujících a čtyřicet vozidel. Všechny trajekty, které má společnost Turyol k dispozici, byly schváleny národními výbory námořních auditů, přičemž samozřejmě splňují splňují ty nejpřísnější mezinárodní bezpečnostní kritéria.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Turyol, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Turyol. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Turyol s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternativní společnosti a trasy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.