COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Turyol

Turyol je turecká trajektová společnost specializující se na medzidnárodné plavby z Cesme a Ayvaliku na západním pobřeží Turecka na řecké ostrovy Chios a Lesbos.

Túry ročně přepraví desítky tisíc cestujících (přičemž 65 procent lidí se plaví z Ayvaliku na Lesbos) a je jednou z nejznámějších a nejuznávanějších trajektových společností v zemi. Všechno se to začalo na přelomu devatenáctého a dvacátého století, kdy Turyol (předtím měl jiné jména jako např. "Motorists Association and Charter Excursion") zavedl přepravní služby v Istanbulu.

Se svou flotilou šedesáti lodí (všechny dvaačtyřicet metrů dlouhé a s dvojitými motory) túry denně přepraví průměrně čtyřicet tisíc cestujících na ostrov Lesbos. Navíc, v červnu v 2016 společnost představila nejrychlejší dostupnou plavbu z Cesme na Chios, a to prostřednictvím lodí Chios a Necdet Ali Yildirim, které se mohou pochlubit celkovou kapacitou 670 pěších cestujících a čtyřicet vozidel. Všechny trajekty, které má společnost Turyol k dispozici, byly schváleny národními výbory námořních auditů, přičemž samozřejmě splňují splňují ty nejpřísnější mezinárodní bezpečnostní kritéria.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Turyol, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Turyol. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Turyol s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Všechny trasy Turyol

Alternativní společnosti a trasy