Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Barcelona

 • Barcelona Trajektový Prístav Autem

  Barcelona Trajektový Prístav se nachází v centre mesta blízko las Ramblas a Paralelo.

 • Barcelona Trajektový Prístav Vlakem

  Nejbližší stanice metra jse nachází v Drassanes (zelená linie L3), co je priližne 20 minut peši z trajektovýho prístavu poblíž Christopher Columbus monumentu podél Ramblas. Mužete si vzít prístavný shuttle bus ke monumentu, záleží na kterej terminál pricestujete.

 • Barcelona Trajektový Prístav Autobusem

  Z.A.L autobusový servis (jasnemodré autobusy) premávají každých 20 minut z hlavního prístavního terminálu ke Christopher Columbus monumentu, umožnující lehký prístup k metru.

 • Barcelona Trajektový Prístav Adresa

  Grimaldi Lines Estación Maritima, 08039, Spain Balearia Estación Marítima Drassanes, s/n, 08039, Spain Trasmediterranea Estación Marítima, Muelle de San Beltrán, C.P. 08039, Spain

 • Ubytování v Barcelona

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Barcelona před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Barcelona pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Barcelona

Průvodce přístavem Barcelona

Co dělat v Barceloně?

Vzhledem k velikosti města se zde nemáte šanci nudit - stavby architekta Antonia Gaudího představují unikát ve světovém stavitelství, patří sem například nejznámější památka Barcelony, katedrála Sagrada Família, dále domy Casa Batlló a Casa Mila, známý Park Güell nebo Palau Güell. Právě poslední dvě zmíněné památky byly pojmenovány po bohatém mecenáši, který jejich výstavbu sponzoroval. Poněkud novější je mrakodrap Torre Glòries připomínající kulku z betonu a skla, který je vysoký 144 metrů a který se nachází nedaleko stejnojmenného náměstí Pl. Glòries. Podobu stavby navrhl architekt Jean Nouvel, přičemž to, co je na ní nejzajímavější, uvidíte v noci - povrch je osvětlený 4500 světly, které jsou součástí fasády a které ovládá počítač. Během chvilky pobíhají po mrakodrapu dechberoucí obrazce, o nichž jen těžko odtrhnete svůj zrak. V Barceloně je hned několik muzeí - Muzeum katalánské historie, námořnické Museu Marítim, Mořské akvárium, Muzeum Pabla Picassa, Muzeum historie města, Národní muzeum katalánského umění a jiné. Do mnohých z nich je v určité dny v měsíci vstup zdarma, většinou se jedná o neděli (tento den je považován za čas odpočinku, proto jsou téměř všechny obchody zavřené). Pokud jste vyčerpaní pobíháním po památkách, můžete doplnit energii u moře na jedné z pláží, které jsou na začátku sezóny uměle doplňovány. Důvodem je zimní bouře, která pravidelně odnáší tuny písku. Máte-li zájem spíše o pláž mimo město, nasedněte do vlaku směrem na Costa Brava.

Jaká je doprava v Barceloně?

Barcelona je poměrně velké město - ačkoli se mezi mnoha památkami můžete pohybovat pěšky, nejpohodlnější je jednoznačně metro. Využití městské hromadné dopravy je cenově dostupné - jen pro představu, jednorázové jízdenky (platí na metro, autobus, lanovku) stojí něco málo přes dvě Euro. Integrovaný tarifní systém zahrnuje nejen samotné druhé nějvětší španělské město, ale i ta v jeho okolí (tzn. celkem 296 městeček).

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.