COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Grimaldi Lines

Společnost Grimaldi Lines provozuje množství plaveb na jednom z největších trhů námořní dopravy a dostane své cestující do Španělska, Tuniska, Maroka, Řecka a na Maltu, Sardinii a Sicílii.

Grimaldi Lines je součástí slavné skupiny Grimaldi Group, která vlastní i společnosti Minoan Lines a Finnlines. Historie Grimaldi sahá až do 14. století a v současnosti má jednu z největších lodních flotil na světě. Přeprava vozidel byla zavedena do provozu v roce 1969 a za posledních 40 let se společnost soustředila především na trajekty Ro/Ro a zároveň rozšiřovala svou síť služeb do severní Evropy a západní Afriky.

Grimaldi Lines má k dispozici flotilu rychlých a pohodlných trajektů tzv. nové generace a díky nepřebernému množstí a kvalitě jejích služeb si může cestující na palubě užít nejen zábavu naplno, ale také odpočinek v kajutě, zatímco loď pluje do cílové destinace.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Grimaldi Lines s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Všechny trasy Grimaldi Lines