Grimaldi Lines
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Grimaldi Lines

Společnost Grimaldi Lines provozuje množství plaveb na jednom z největších trhů námořní dopravy a dostane své cestující do Španělska, Tuniska, Řecka a na Maltu, Sardinii a Sicílii.

Grimaldi Lines je součástí slavné skupiny Grimaldi Group, která vlastní i společnosti Minoan Lines a Finnlines. Historie Grimaldi sahá až do 14. století a v současnosti má jednu z největších lodních flotil na světě. Přeprava vozidel byla zavedena do provozu v roce 1969 a za posledních 40 let se společnost soustředila především na trajekty Ro/Ro a zároveň rozšiřovala svou síť služeb do severní Evropy a západní Afriky.

Grimaldi Lines má k dispozici flotilu rychlých a pohodlných trajektů tzv. nové generace a díky nepřebernému množstí a kvalitě jejích služeb si může cestující na palubě užít nejen zábavu naplno, ale také odpočinek v kajutě, zatímco loď pluje do cílové destinace.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Grimaldi Lines s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Všechny trasy Grimaldi Lines

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.