Trasmed GLE
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trasmed GLE

Trasmed, dříve známá jako Trasmediterranea, provozuje rozsáhlou síť trajektových tras spojujících španělský poloostrov z měst jako Valencie a Barcelona s Baleárskými ostrovy. Mezi oblíbené destinace patří Ibiza a Mallorca.

Společnost Trasmed (Trasmediterranea) byla založena v roce 1917 a v roce 2002 ji získala společnost Acciona. V roce 2021 společnost koupila společnost Grimaldi Logistica Espana (GLE), protože skupina Grimaldi nadále posiluje své vedoucí postavení ve Středomoří. Trajekty jsou vybaveny tak, aby poskytovaly nejvyšší úroveň pohodlí, aby jejich cestující považovali cestu za atraktivní část své dovolené. Trasmed GLE je přepravní společnost přátelská k mazlíčkům s kajutami pro domácí mazlíčky a přístupnými prostory pro vaše mazlíčky, takže můžete cestovat do baleárského ráje se svým chlupatým nejlepším přítelem.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Trasmed GLE s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Trasmed GLE

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.