COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Grandi Navi Veloci

Grandi Navi Veloci provozuje osobní a automobilovou dopravu ve Středozemním moři mezi Itálií, Španělskem, Tuniskem, Francií, Marokem a ostrovy Sicílie a Sardinie.

Společnost začala fungovat v roce 1992 se svou první lodí Majestic a dnes je známá svou špičkovou flotilou, která se skládá výhradně z tzv. výletních trajektů - lodí, které jsou schopny přepravit cestující i vozidla. Současně jsou na jejich palubách k dispozici služby typické pro výletní lodě.

Miliony cestujících, kteří si každý rok vyberou společnost Grandi Navi Veloci, jsou tím nejlepším důkazem nejvyšší kvality služeb a mimořádného pohodlí jejích trajektů. Co dělá plavbu s Grandi Navi Veloci jedinečným zážitkem, je nejen design a komfort pokojů, ale také vynikající služby jako např. celodenní recepce či personál, jenž zabaví děti s množstvím atrakcí, které každá loď nabízí.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Grandi Navi Veloci s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Grandi Navi Veloci

Alternativní společnosti a trasy