Grandi Navi Veloci
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Grandi Navi Veloci

Grandi Navi Veloci provozuje osobní a automobilovou dopravu ve Středozemním moři mezi Itálií, Španělskem, Tuniskem, Francií, Marokem a ostrovy Sicílie a Sardinie.

Společnost začala fungovat v roce 1992 se svou první lodí Majestic a dnes je známá svou špičkovou flotilou, která se skládá výhradně z tzv. výletních trajektů - lodí, které jsou schopny přepravit cestující i vozidla. Současně jsou na jejich palubách k dispozici služby typické pro výletní lodě.

Miliony cestujících, kteří si každý rok vyberou společnost Grandi Navi Veloci, jsou tím nejlepším důkazem nejvyšší kvality služeb a mimořádného pohodlí jejích trajektů. Co dělá plavbu s Grandi Navi Veloci jedinečným zážitkem, je nejen design a komfort pokojů, ale také vynikající služby jako např. celodenní recepce či personál, jenž zabaví děti s množstvím atrakcí, které každá loď nabízí.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Grandi Navi Veloci s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Grandi Navi Veloci

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternativní společnosti a trasy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.