COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Grandi Navi Veloci

Grandi Navi Veloci (GNV)

Grandi Navi Veloci převáží osoby a vozidla přes Stredozemní moře mezi Itálií, Španělskem, Tunisem, Marokem a ostrovy Sicílie a Sardinie.

Flotila společnosti GNV se skládá výhradně z “výletních lodí”, anebo spíš z lodí, které kombinují kapacitu pro převoz osob a vozidel s palubním vybavením a zařízení typickými pro výletní lodě.

Všechny kajuty na lodích flotily GNV mají stejné rysy, porovnatelné s nejlepšími hotely. Je to kvalita, která proslavila Grandi Navi Veloci ve Středozemí.

Každý pokoj nabízí pohodlná lůžka, vlastní koupelnu a toaletu, umyvadlo, sprchu, sušič vlasu, nastavitelnou klimatizaci a rádio.

Grandi Navi Veloci má jednu z nejmodernějších flotil v Evropě a získává ocenění za vysokou kvalitu lodí a úroveň poskytovaných služeb.

Miliony pasažéru ročně jsou nejlepším důkazem vysokého standardu, který najdete na lodích GNV.

Vzhled a pohodlí pokojů, pozorné služby na palubě, 24 hodin otevřená recepce, pečovatelky dětí, a nespočetné množství atrakcí Vám z plavby s Grandi Navi Veloci udělají nezapomenutelný zážitek.

Služby a zařízení na palubách se liší podle toho, na které lodi plujete, v každém případě můžete mít vysoké nároky.

Také jsou k dispozici různé typy pobytu na palubě – od levných sedadel až po luxusní kajuty.

Grandi Navi Veloci Vám nabízí množství jídel v restauracích a la carte, kavárnách, anebo rychlých občerstveních. Kdekoli se rozhodnete jíst, všude je jídelníček i pro děti.

S Directferries.cz si můžete prohlédnout jízdní řád Grandi Navi Veloci, rezervovat trajekty společnosti, anebo vyhledat ceny trajektu a lístky online.

Všechny trasy Grandi Navi Veloci