COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Algeciras - Ceuta je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Algeciras do Ceuta

Provozovatelé trajektů na trase Algeciras - Ceuta

  • 5 Sailings Daily 1 hour
  • Get price
  • 4 Sailings Daily 1 hour 29 min
  • Get price
  • 13 Sailings Daily 1 hour
  • Get price
  • 5 Sailings Daily 1 hour
  • Get price

Trajekt z Algeciras do Ceuta

Trasa trajektu z Algecirasu Ceuta spojuje Španělsko s Španělsko i nyní je provozovaná 5 lodními společnostmi. Trasmediterranea provozuje své plavby až 5 krát den, Balearia 4 krát den, FRS 8 krát den, FRS 5 krát den & Trajekt společnosti Naviera Armas je k dispozici 5 krát den.

Celkově jsou tady v nabídce 27 plavby den na trase z Algecirasu Ceuta mezi Španělsko a Španělsko, s 5 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Průvodce přístavem Algeciras

Algeciras je přístavní město v jižním Španělsku, které je významným dopravním uzlem a průmyslovým městem. Přístav hraje důležitou roli v ekonomice města, protože slouží jako hlavní nástupní místo pro přepravu mezi Španělskem a marockým přístavem Tanger, a také z/do jiných přístavů v Maroku a na Kanárských ostrovech. Pro město je důležitý rybářský průmysl, ale i vývoz místních produktů, včetně obilovin, tabáku a hospodářských zvířat. Algeciras je populární turistickou destinací a ačkoli to není mimořádně krásné město, má svůj drsný půvab a podařilo se mu udržet si skutečnou přístavní atmosféru, na rozdíl od mnoha jiných španělských letovisek.

Přístav je jedním z největších v Evropě i ve světě, a to hned ve třech kategoriích: překládce, nákladní a kontejnerové přepravě. Nachází se asi 20 km severovýchodně od Tarify na Rio de la Miel, nejjižnější řece na Pyrenejském poloostrově a v kontinentální Evropě. Návštěvníci mohou v blízkosti přístavu občas pozorovat plavat velryby a delfíni.


Průvodce přístavem Ceuta

Ceuta je španělská enkláva v severní Africe u Gibraltaru. Ceuta má strategické umístění, je důležitým bodem pro obchod a vojenské dobrodružství v mnoha kulturách, počínaje Kartagincí v 5. století před naším letopočtem. Od té doby, kdy Římani vzali kontrolu nad přístavním městem v 42 před n.l., Ceuta se používala pouze pro vojenské účely. Přibližně o 400 let později, Vandalové vytlačili Římany, a vláda nad městem se měnila mnohokrát v průběhu let tak dlouho, pokud Don Alfonso VI oficiálně nepředal Ceutu Carlosovi II v roce 1668. V současné době město od území Maroka odděluje Ceutská zeď.