COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

FRS

FRS nabízí plavby na svých vysokorychlostních plavidlech mezi Gibraltarským průlivem a Alboranským mořem, tj. mezi jižním Španělskem a Marokem.

FRS od roku 2000 celoročně zajišťuje trajektovou přepravu mezi španělským přístavem Tarifa a marockým přístavem Tanger - nejkratší spojkou mezi oběma kontinenty, které jsou od sebe vzdálené pouze 35 minut plavby. Společnost také nabízí plavby do Tanger z Algeciras a Gibraltaru.

Díky flotile moderních vysokorychlostních plavidel, počínaje menšími vodními taxíky a konče velkými trajekty, se FRS stala lídrem na trhu přepravy cestujících a automobilů do a z Tangieru. Tato společnost přepravuje na trase Španělsko-Maroko více než 1,5 milionu cestujících ročně. FRS se také intenzivně zaměřuje na internacionalizaci, z regionálního operátora roste společnost celosvětového měřítka s pobočkami po Evropě, Africe, Karibiku a na Středním východě.

Lodě FRS zahrnují rychlé lodě s názvem Tarija Jet -

velké plavidlo pro 777 cestujících, Ceuta Jet a Algeciras Jet - o něco málo menší monohuly a 3 velké trajekty, které se používají pro delší cesty s více místem pro vozidla.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti FRS s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.