FRS
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

FRS

FRS nabízí plavby na svých vysokorychlostních plavidlech mezi Gibraltarským průlivem a Alboranským mořem, tj. mezi jižním Španělskem a Marokem.

FRS od roku 2000 celoročně zajišťuje trajektovou přepravu mezi španělským přístavem Tarifa a marockým přístavem Tanger - nejkratší spojkou mezi oběma kontinenty, které jsou od sebe vzdálené pouze 35 minut plavby. Společnost také nabízí plavby do Tanger z Algeciras a Gibraltaru.

Díky flotile moderních vysokorychlostních plavidel, počínaje menšími vodními taxíky a konče velkými trajekty, se FRS stala lídrem na trhu přepravy cestujících a automobilů do a z Tangieru. Tato společnost přepravuje na trase Španělsko-Maroko více než 1,5 milionu cestujících ročně. FRS se také intenzivně zaměřuje na internacionalizaci, z regionálního operátora roste společnost celosvětového měřítka s pobočkami po Evropě, Africe, Karibiku a na Středním východě.

Lodě FRS zahrnují rychlé lodě s názvem Tarija Jet -

velké plavidlo pro 777 cestujících, Ceuta Jet a Algeciras Jet - o něco málo menší monohuly a 3 velké trajekty, které se používají pro delší cesty s více místem pro vozidla.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti FRS s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.