COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Naviera Armas

Navier Armas nabízí pravidelné námořní spojení mezi Španělskem a Marokem, Španělskem a Kanárskými ostrovy a mnoho plaveb i mezi samotnými ostrovy.

Společnost Navier Armas provozuje trajektovou přepravu již od roku 1940 a stala se jedním z nejvytíženějších přepravců na Kanárských ostrovech.

Navier Armas v současnosti disponuje jednou z největších a nejmodernějších flotil v Evropě, a to díky plánu z roku 2003 o renovaci jedne lodi ročně.

V oblasti Kanárských ostrovech se trajekty plaví mezi ostrovy Lanzarote, Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura, La Gomera, El Hierro a La Palma.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Naviera Armas, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Naviera Armas. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Naviera Armas s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Naviera Armas