Naviera Armas
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Naviera Armas

Navier Armas nabízí pravidelné námořní spojení mezi Španělskem a Marokem, Španělskem a Kanárskými ostrovy a mnoho plaveb i mezi samotnými ostrovy.

Společnost Navier Armas provozuje trajektovou přepravu již od roku 1940 a stala se jedním z nejvytíženějších přepravců na Kanárských ostrovech.

Navier Armas v současnosti disponuje jednou z největších a nejmodernějších flotil v Evropě, a to díky plánu z roku 2003 o renovaci jedne lodi ročně.

V oblasti Kanárských ostrovech se trajekty plaví mezi ostrovy Lanzarote, Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura, La Gomera, El Hierro a La Palma.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Naviera Armas, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Naviera Armas. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Naviera Armas s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Naviera Armas

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.