COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Algeciras - Tangier Med je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Algeciras do Tangier Med

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty ze Španělska do Maroko

Provozovatelé trajektů na trase Algeciras - Tangier Med

  • 8 Sailings Daily 1 hour 29 min
  • Get price
  • 7 Sailings Daily 1 hour 30 min
  • Get price
  • 8 Sailings Daily 1 hour 30 min
  • Get price
  • 14 Sailings Weekly 2 hr 30 min
  • Get price
  • 8 Sailings Daily 1 hour
  • Get price
  • 8 Sailings Daily 1 hour 30 min
  • Get price

Trajekt z Algeciras do Tangier Med

Trasa trajektu z Algecirasu Tangier Med spojuje Španělsko s Maroko i nyní je provozovaná 6 lodními společnostmi. Balearia provozuje své plavby až 8 krát den, Trasmediterranea 7 krát den, FRS 8 krát den, Inter Shipping 14 krát týden, AML 8 krát den & Trajekt společnosti FRS Iberia je k dispozici 8 krát den.

Celkově jsou tady v nabídce 41 plavby den na trase z Algecirasu Tangier Med mezi Španělsko a Maroko, s 6 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Průvodce přístavem Algeciras

Algeciras je přístavní město v jižním Španělsku, které je významným dopravním uzlem a průmyslovým městem. Přístav hraje důležitou roli v ekonomice města, protože slouží jako hlavní nástupní místo pro přepravu mezi Španělskem a marockým přístavem Tanger, a také z/do jiných přístavů v Maroku a na Kanárských ostrovech. Pro město je důležitý rybářský průmysl, ale i vývoz místních produktů, včetně obilovin, tabáku a hospodářských zvířat. Algeciras je populární turistickou destinací a ačkoli to není mimořádně krásné město, má svůj drsný půvab a podařilo se mu udržet si skutečnou přístavní atmosféru, na rozdíl od mnoha jiných španělských letovisek.

Přístav je jedním z největších v Evropě i ve světě, a to hned ve třech kategoriích: překládce, nákladní a kontejnerové přepravě. Nachází se asi 20 km severovýchodně od Tarify na Rio de la Miel, nejjižnější řece na Pyrenejském poloostrově a v kontinentální Evropě. Návštěvníci mohou v blízkosti přístavu občas pozorovat plavat velryby a delfíni.


Průvodce přístavem Tangier Med

Tanger-Med je mezinárodní přístav, který se nachází asi 40 km východně od města Tanger, Maroko.

Přesměrování trajektové dopravy od města Tanger do Tanger Med začal v polovině roku 2010. Nachází se na křižovatce Středozemního moře a Atlantického oceánu, přístav Tanger Med plánuje se stát jedním z nejoblíbenějších přístavů ve Středozemním moři.