Trajekt z Algecirasu do Tangieru Med

Trasa trajektu z Algeciras Tangier Med spojuje Španělsko s Maroko i nyní je provozovaná 6 lodními společnostmi. Balearia provozuje své plavby až 6 krát den, Trasmediterranea 7 krát den, Naviera Armas 6 krát den, Inter Shipping 14 krát týden, AML 9 krát den & Trajekt společnosti FRS je k dispozici 8 krát den.

Celkově jsou tady v nabídce 38 plavby den na trase z Algeciras Tangier Med mezi Španělsko a Maroko, s 6 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Provozovatelé trajektů na trase Algeciras - Tangier Med

Průměrné ceny na trase Algeciras Tangier Med

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Algeciras Tangier Med je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Algeciras

Algeciras je přístavní město v jižním Španělsku, které je významným dopravním uzlem a průmyslovým městem. Přístav hraje důležitou roli v ekonomice města, protože slouží jako hlavní nástupní místo pro přepravu mezi Španělskem a marockým přístavem Tanger, a také z/do jiných přístavů v Maroku a na Kanárských ostrovech. Pro město je důležitý rybářský průmysl, ale i vývoz místních produktů, včetně obilovin, tabáku a hospodářských zvířat. Algeciras je populární turistickou destinací a ačkoli to není mimořádně krásné město, má svůj drsný půvab a podařilo se mu udržet si skutečnou přístavní atmosféru, na rozdíl od mnoha jiných španělských letovisek.

Přístav je jedním z největších v Evropě i ve světě, a to hned ve třech kategoriích: překládce, nákladní a kontejnerové přepravě. Nachází se asi 20 km severovýchodně od Tarify na Rio de la Miel, nejjižnější řece na Pyrenejském poloostrově a v kontinentální Evropě. Návštěvníci mohou v blízkosti přístavu občas pozorovat plavat velryby a delfíni.

Průvodce přístavem Tangier Med

Tanger-Med je mezinárodní přístav, který se nachází asi 40 km východně od města Tanger, Maroko.

Přesměrování trajektové dopravy od města Tanger do Tanger Med začal v polovině roku 2010. Nachází se na křižovatce Středozemního moře a Atlantického oceánu, přístav Tanger Med plánuje se stát jedním z nejoblíbenějších přístavů ve Středozemním moři.