Bari
Bar
Trajekty do Černá Hora
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Bari - Bar je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Trajekt z Bari do Bar

Linka Bari Bar spojuje Itálie s Černá Hora. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Jadrolinija. Plavba probíhá 1 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 11 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Bari Bar se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Itálie do Černé hory
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Bari do Bar?

  Doba plavby trajektem z Bari do Bar je přibližně 11h. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Kolik stojí trajekt z Bari do Bar?

  Cena trajektu z Bari do Bar se může lišit v závislosti na ročním období. Průměrná cena trajektu z Bari do Bar je 0 €.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Bari a Bar?

  Existuje 1 trajektový operátor pro Bari až Bar a toto je
  • Jadrolinija
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Bari do Bar?

  Rezervujte si trajekty z Bari do Bar prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.
 • Můžete cestovat pěšky na trajektu z Bari do Bar?

  Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Bari do Bar s
  • Jadrolinija
 • Můžete vzít své auto na trajekt z Bari do Bar?

  Ano, můžete cestovat vozidlem z Bari do Bar s
  • Jadrolinija
 • Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Bari do Bar?

  Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Jadrolinija
 • Jaká je vzdálenost z Bari do Bar?

  Vzdálenost mezi Bari a Bar je přibližně 0 námořních mil.

Průvodce přístavem Bari

Italské město Bari, které se nachází v provincii Bari, leží na pobřeží Jaderského moře. Město je asi nejvíce známé svou univerzitou a námořním přístavem. Najdete v něm různé turistické zajímavosti, včetně baziliky sv Mikuláše (tal. Basilica di San Nicola), která byla postavena v 11. století, aby se v ní uložili ostatky sv Mikuláše, které jsou nyní umístěny pod oltářem v kryptě kostela. Navštívit byste měli i katedrálu San Sabino, která byla postavena v letech 1034 - 1178. Byly zde uloženy ostatky původního patrona města, svatého Sabina.

Přístav v Bari je jedním z nejdůležitějších v regionu - je to centrum pro námořní dopravu mezi Itálií, Blízkým východem a balkánskými regiony. Město má dva přístavy. Starší přístav se nachází blíže ke starému městu a je využíván hlavně menšími loděmi a rybářskými plavidly. Nový, moderní, přístav nabízí cestujícím destinace jako Durres, Igoumenitsa, Cephalonia, Korfu, Patras, Kotor a Dubrovník. Plavby na Korfu mohou trvat 8 hodin a jsou k dispozici pouze během letních měsíců. Plavby do Igoumenitsa trvají 9 hodin a 30 minut a fungují iv létě. Nový přístav nabízí krátkodobé i dlouhodobé parkování.


Průvodce přístavem Bar

Bar je pobřežní město v Černé Hoře na pobřeží Jaderského moře.
Historicky město bylo ovládáno Římany, Byzantinci, Benátčany, Turky a Rakušany před svým vstupem do Černé Hory v rámci přerozdělení hranic podle Berlínské smlouvy v roce 1878. Benátčané nazývali to město Antivari kvůli své poloze naproti města Bari v Itálii. Bar je největší obchodní přístav v Černé Hoře, kde je pravidelná trajektová linka do italských měst Bari a Ancona. V přístavu Bar je sídlo vojáků pobřežní stráže Černé Hory. Hodně z turistických atrakcí města se soustřeďuje v Starém Baru, který se nachází na úpatí hory Rumiya, 4 km od pobřeží. Území města je pokryte hustým lesem olivovníků. Zde můžete také najít pozůstatky hradeb staré vesnice a benátské pevností, které jsou obklopené mešitami a bazary, protože Bar je spíše turecké město Černé Hory.


Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.