COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bari - Bar je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Itálie do Černé hory

Provozovatelé trajektů na trase Bari - Bar

    • 1 Sailing Weekly 11 hr
    • Get price

Trajekt z Bari do Bar

Linka Bari Bar spojuje Itálie s Černá Hora. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Jadrolinija. Plavba probíhá 1 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 11 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Bari Bar se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Bari

Italské město Bari, které se nachází v provincii Bari, leží na pobřeží Jaderského moře. Město je asi nejvíce známé svou univerzitou a námořním přístavem. Najdete v něm různé turistické zajímavosti, včetně baziliky sv Mikuláše (tal. Basilica di San Nicola), která byla postavena v 11. století, aby se v ní uložili ostatky sv Mikuláše, které jsou nyní umístěny pod oltářem v kryptě kostela. Navštívit byste měli i katedrálu San Sabino, která byla postavena v letech 1034 - 1178. Byly zde uloženy ostatky původního patrona města, svatého Sabina.

Přístav v Bari je jedním z nejdůležitějších v regionu - je to centrum pro námořní dopravu mezi Itálií, Blízkým východem a balkánskými regiony. Město má dva přístavy. Starší přístav se nachází blíže ke starému městu a je využíván hlavně menšími loděmi a rybářskými plavidly. Nový, moderní, přístav nabízí cestujícím destinace jako Durres, Igoumenitsa, Cephalonia, Korfu, Patras, Kotor a Dubrovník. Plavby na Korfu mohou trvat 8 hodin a jsou k dispozici pouze během letních měsíců. Plavby do Igoumenitsa trvají 9 hodin a 30 minut a fungují iv létě. Nový přístav nabízí krátkodobé i dlouhodobé parkování.


Průvodce přístavem Bar

Bar je pobřežní město v Černé Hoře na pobřeží Jaderského moře.
Historicky město bylo ovládáno Římany, Byzantinci, Benátčany, Turky a Rakušany před svým vstupem do Černé Hory v rámci přerozdělení hranic podle Berlínské smlouvy v roce 1878. Benátčané nazývali to město Antivari kvůli své poloze naproti města Bari v Itálii. Bar je největší obchodní přístav v Černé Hoře, kde je pravidelná trajektová linka do italských měst Bari a Ancona. V přístavu Bar je sídlo vojáků pobřežní stráže Černé Hory. Hodně z turistických atrakcí města se soustřeďuje v Starém Baru, který se nachází na úpatí hory Rumiya, 4 km od pobřeží. Území města je pokryte hustým lesem olivovníků. Zde můžete také najít pozůstatky hradeb staré vesnice a benátské pevností, které jsou obklopené mešitami a bazary, protože Bar je spíše turecké město Černé Hory.