Jadrolinija
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Jadrolinija

Jadrolinija nabízí trajektovou přepravu z Ancony a Bari v Itálii do mnoha přístavů v Chorvatsku, stejně jako mnoho pravidelných plaveb mezi chorvatskými přístavy na ostrovech Hvar, Dubrovník, Split, Zadar a Stari Grad.

Společnost Jadrolinija byla založena v 19. století a s více než stoletou tradicí je nyní největší chorvatskou lodní společností, která ročně přepraví přes 11 milionů osob a 2,8 milionů vozidel.

S Jadrolinija se cestující mohou dostat k mnoha ostrovům v Jaderském moři bezpečně, pohodlně a včas. Navíc budou mít nezapomenutelný zážitek plný vůně moře a nádhernou pobřežní panoramou ostrovů a pevniny. Flotila v současné době zahrnuje 55 plavidel, od velkých plavebních lodí určených pro dálkové cesty, přes menší, více konvenční lodě, po katamarány a křídlové lodě, které se využívají především u chorvatského pobřeží. Většina lodí obsahuje restauraci s plným servisem, kavárny a komfortní kabiny, díky nimž jsou delší plavby ještě příjemnější.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Jadrolinija s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Jadrolinija routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.