COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Jadrolinija

Jadrolinija nabízí trajektovou přepravu z Ancony a Bari v Itálii do mnoha přístavů v Chorvatsku, stejně jako mnoho pravidelných plaveb mezi chorvatskými přístavy na ostrovech Hvar, Dubrovník, Split, Zadar a Stari Grad.

Společnost Jadrolinija byla založena v 19. století a s více než stoletou tradicí je nyní největší chorvatskou lodní společností, která ročně přepraví přes 11 milionů osob a 2,8 milionů vozidel.

S Jadrolinija se cestující mohou dostat k mnoha ostrovům v Jaderském moři bezpečně, pohodlně a včas. Navíc budou mít nezapomenutelný zážitek plný vůně moře a nádhernou pobřežní panoramou ostrovů a pevniny. Flotila v současné době zahrnuje 55 plavidel, od velkých plavebních lodí určených pro dálkové cesty, přes menší, více konvenční lodě, po katamarány a křídlové lodě, které se využívají především u chorvatského pobřeží. Většina lodí obsahuje restauraci s plným servisem, kavárny a komfortní kabiny, díky nimž jsou delší plavby ještě příjemnější.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Jadrolinija s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.