Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Bar

  • Bar Trajektový Prístav Adresa

    Obala 13. jula bb, 85000, Bar, Montenegro

  • Ubytování v Bar

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Bar před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Bar pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Bar

Průvodce přístavem Bar

Co dělat ve městě Bari?

Bari, hlavní centrum Apulie, je velmi krásné a proslavila jej nejvíce univerzita s námořním přístavem. Město tvoří čtyři čtvrti – za zmínku jistě stojí Barivecchia (stará část města), která je na severu a z pamětihodností zde najdete například baziliku svatého Mikuláše (jsou v ní umístěny ostatky svatého Mikuláše, což je důvod, proč ji vyhledává mnoho poutníků), švábský hrad, katedrálu San Sabino (byly zde uloženy ostatky původního patrona města, svatého Sabina) nebo divadlo Petruzelli (jedna z nejrozsáhlejších operních budov světa). Staré město je lemováno nábřežím Lungomare, které je přímo určené k (nejen) romantickým procházkám. Kdo miluje nákupy, musí zamířit na jih, do oblasti zvané Borgo Murattiano. Neprohloupíte, pokud si vyšetříte čas k návštěvě hradu Castel del Monte. Ten se nachází nedaleko Bari, tzn. je od města vzdálený asi 18 km a patří k italským skvostům (byl navíc zařazen na Seznam kulturního dědictví UNESCO), jehož minulost se datuje až do roku 1240. Historici dosud nezjistili, k čemu stavba sloužila - spekulovalo se o architektonické oslavě čísla osm, obranné pevnosti a dalších verzích, přičemž se průběžně vynořují další tajemné teorie spojené s původem tohoto objektu.

Jaká je doprava ve městě Bari?

V rámci městské hromadné dopravy je zde k dispozici metro, autobusové linky či vlak. Přepravních společností je v Bari hned několik - Ferrotramviaria spa, Trenitalia, Ferrovie Appulo Lucane, AMTAB, Autolinee Sabato Viaggi, Autolinee Scoppio, SitaSud, Marino Autolinee.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.