Ancona
Bar
Trajekty do Černá Hora
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Ancona do Bar

Linka Ancona Bar spojuje Itálie s Černá Hora. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Adria Ferries. Plavba probíhá 1 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 13 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Ancona Bar se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Alternativy trajektů z Ancona do Bar

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Itálie do Černé hory
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Ancona do Bar?

Doba plavby trajektem z Ancona do Bar je přibližně 13h. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Ancona a Bar?

Existuje 1 trajektový operátor pro Ancona až Bar a toto je
  • Adria Ferries

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Ancona do Bar?

Rezervujte si trajekty z Ancona do Bar prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Průvodce přístavem Ancona

Ancona se nachází v regionu Marche ve střední Itálii, asi 280 km severovýchodně od Říma. Město se rozprostírá na pobřeží Jaderského moře, mezi pohořími Monte Conero a Monte Castagno. Přístav v Anconě je jedním z hlavních přístavů v oblasti Jaderského moře a je určen hlavně pro osobní přepravu. Hlavní památkou města je pozoruhodná gotická katedrála sv. Cyriaka (San Ciriaco je patron města), která byla vysvěcena na počátku 11. století a dokončena v roce 1189. Je charakteristická svou dvanáctibokou kupolí, později upravenou pod dohledem Margaritone d'Arezzo, a to konkrétně v roce 1270. Průčelí má gotický portál, který se připisuje architektovi Giorgio da Como (1228).

Přístav je oblíbeným pro lidi cestující do Jadranské pánve, včetně Řecka, Turecka, Chorvatska, Albánie a Černé Hory. K populárním destinacím patří například Split, Rijeka, Zadar, Hvar, Dubrovník, Bari, Patras či Igoumenitsa. V přístavu Ancona najdete kavárnu, toalety a obchod. K dispozici je také parkoviště s možností krátkodobého nebo dlouhodobého parkování. Jsou zde také vyznačená parkovací místa pro zdravotně postižené řidiče.


Průvodce přístavem Bar

Bar je pobřežní město v Černé Hoře na pobřeží Jaderského moře.
Historicky město bylo ovládáno Římany, Byzantinci, Benátčany, Turky a Rakušany před svým vstupem do Černé Hory v rámci přerozdělení hranic podle Berlínské smlouvy v roce 1878. Benátčané nazývali to město Antivari kvůli své poloze naproti města Bari v Itálii. Bar je největší obchodní přístav v Černé Hoře, kde je pravidelná trajektová linka do italských měst Bari a Ancona. V přístavu Bar je sídlo vojáků pobřežní stráže Černé Hory. Hodně z turistických atrakcí města se soustřeďuje v Starém Baru, který se nachází na úpatí hory Rumiya, 4 km od pobřeží. Území města je pokryte hustým lesem olivovníků. Zde můžete také najít pozůstatky hradeb staré vesnice a benátské pevností, které jsou obklopené mešitami a bazary, protože Bar je spíše turecké město Černé Hory.


Ancona do Bar Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 15/07/2024 a 21.07.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Adria Ferries 17:00 06:00 13 hodin Mon, Út, Sat

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.