Trajekt z Brindisi do Vlory

Trajektová trasa Brindisi Vlora spojuje Itálie s Albánie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Red Star Ferries se plaví 3 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 6 hodin. zatímco Trajekty společnosti European Ferries se plaví 7 krát za týden, plavba trvá od 7 hod 30 min.

Celkově je tu 10 plaveb týden na trase z Brindisi Vlora mezi Itálie a Albánie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Brindisi - Vlora

Průměrné ceny na trase Brindisi Vlora

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Brindisi Vlora je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Brindisi

Brindisi je město nacházející se na pobřeží Jaderského moře v regionu Apulie v Itálii. Přístav v Brindisi hraje významnou roli v ekonomice regionu, zejména v obchodování s Řeckem a zeměmi Středního Východu. V písečných dunách a na plážích severního pobřeží Brindisi bylo objeveno mnoho důležitých archeologických nálezů. Navzdory ekonomickým přínosem přístavu je turismus pro město pořád nesmírně důležitý. Ve vnitrozemí města se produkuje víno (Appia) a olivový olej (Collina di Brindisi).

Z přístavu trajekty plují do mnoha míst. Lodě směřující na řecký ostrov Kefalonie jsou provozovány společností My Way Ferries. Trajekty se plaví i do přístavů Paxi, Korfu, Zakynthos, Igoumenitsa a Patras v Řecku.

Průvodce přístavem Vlora

Město Vlora se nachází na jihozápadním pobřeží Albánie, v jižní části Jaderského moře.

V současné době je to druhé největší přístavní město v Albánii, které krátkou dobu bylo hlavním městem země.

Vlora je známá tím, že tady byla vyhlášena albánská Deklarace nezávislosti v roce 1912.
Vlora se nachází na krásném pobřeží s krásnými plážemi s křišťálově čistou vodou a je základem pro odvětví cestovního ruchu v zemi.