COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Salerno - Positano je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Provozovatelé trajektů na trase Salerno - Positano

  • 7 Sailings Weekly 50 min
  • Get price
  • 8 Sailings Daily 1 hour 10 min
  • Get price
  • 7 Sailings Weekly 1 hour
  • Get price

Trajekt z Salerno do Positano

Trasa trajektu ze Salerna Positano spojuje Itálie s Itálie i nyní je provozovaná 3 lodními společnostmi. NLG provozuje své plavby až 7 krát týden, Travelmar 8 krát den & Trajekt společnosti Positano Jet je k dispozici 7 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 10 plavby den na trase ze Salerna Positano mezi Itálie a Itálie, s 3 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Průvodce přístavem Salerno

Salerno je město a hlavní město provincie v Kampánii, na jihozápadě Itálie, ležící na břehu zálivu na pobřeží Tyrhénského moře. Historie Salerno začíná s osídlením Římanů v roce 194 př. n.l. po válce s Hannibalem. Nachází se v přírodním přístavu, který přispěl k obchodu od nejstarších dob až po současnost, a který byl používán spojeneckými sílami jako místo přistání během italského tažení ve druhé světové válce. Mimo město je vysoká skála se starým hradem Areche, který je dominantou panoramy města a zálivu. Stejně jako v jiných městech a obcích na jihu Itálie, Salerno byla pod vládou mnoha dynastií a říší, které ovlivnily vývoj města, a to jak fyzicky, tak i kulturně. Po Římany bylo město ovládáno Samnity, Saracéni, Lombardi, a samozřejmě, Byzantinci a Normany.