COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Salerno - Positano je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Provozovatelé trajektů na trase Salerno - Positano

    • 7 plavby týdně 35 min
    • Zjistit cenu
    • 10 plavby denně 1 hodina 10 min
    • Zjistit cenu

Trajekt z Salerno do Positano

Trajektová trasa Salerno Positano spojuje Itálie s Itálie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti NLG se plaví 7 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 35 minut. zatímco Trajekty společnosti Travelmar se plaví 10 krát za den, plavba trvá od 1 hodina 10 minut.

Celkově je tu 11 plaveb den na trase ze Salerna Positano mezi Itálie a Itálie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Salerno

Salerno je město a hlavní město provincie v Kampánii, na jihozápadě Itálie, ležící na břehu zálivu na pobřeží Tyrhénského moře. Historie Salerno začíná s osídlením Římanů v roce 194 př. n.l. po válce s Hannibalem. Nachází se v přírodním přístavu, který přispěl k obchodu od nejstarších dob až po současnost, a který byl používán spojeneckými sílami jako místo přistání během italského tažení ve druhé světové válce. Mimo město je vysoká skála se starým hradem Areche, který je dominantou panoramy města a zálivu. Stejně jako v jiných městech a obcích na jihu Itálie, Salerno byla pod vládou mnoha dynastií a říší, které ovlivnily vývoj města, a to jak fyzicky, tak i kulturně. Po Římany bylo město ovládáno Samnity, Saracéni, Lombardi, a samozřejmě, Byzantinci a Normany.