COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Travelmar

Od roku 1998 zajišťuje Travelmar trajektovou přepravu v oblasti pobřeží Amalfi na jihozápadě Itálie, přičemž nabízí pravidelné trajektové linky z města Salerno do idylických přímořských měst Amalfi a Positano.

Společnost byla založena, aby poskytla místním obyvatelům příjemnější alternativu ve srovnání s dlouhou, klikatou pobřežní cestou. Travelmar má k dispozici rychlé a pohodlné plavidla a turisté a místní obyvatelé si tak mohou bez problémů vychutnat plavby s úžasným výhledem a dostat se na Amalfi či Positano, kde najdou unikátní domy, uličky plné květů či množství butiků.

Každý z pěti trajektů ve flotile Travelmaru může dosáhnout rychlosti až osmnáct uzlů, přičemž největší plavidlo "Uragano 90", je schopné přepravit přes Tyrhénské moře téměř čtyři sta cestujících. I když o něco menší, další čtyři trajekty Polaris, Maria Madre, Alcor a Antares, nabízejí velké "sluneční terasy" a prostory s pohodlnými sedadly.

S profesionálními a vysoce kvalitními službami je Travelmar spolehlivou a vhodnou volbou, pokud se rozhodnete prozkoumat oblíbené Amalfské pobřeží.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Travelmar s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Travelmar