Travelmar
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Travelmar

Od roku 1998 zajišťuje Travelmar trajektovou přepravu v oblasti pobřeží Amalfi na jihozápadě Itálie, přičemž nabízí pravidelné trajektové linky z města Salerno do idylických přímořských měst Amalfi a Positano.

Společnost byla založena, aby poskytla místním obyvatelům příjemnější alternativu ve srovnání s dlouhou, klikatou pobřežní cestou. Travelmar má k dispozici rychlé a pohodlné plavidla a turisté a místní obyvatelé si tak mohou bez problémů vychutnat plavby s úžasným výhledem a dostat se na Amalfi či Positano, kde najdou unikátní domy, uličky plné květů či množství butiků.

Každý z pěti trajektů ve flotile Travelmaru může dosáhnout rychlosti až osmnáct uzlů, přičemž největší plavidlo "Uragano 90", je schopné přepravit přes Tyrhénské moře téměř čtyři sta cestujících. I když o něco menší, další čtyři trajekty Polaris, Maria Madre, Alcor a Antares, nabízejí velké "sluneční terasy" a prostory s pohodlnými sedadly.

S profesionálními a vysoce kvalitními službami je Travelmar spolehlivou a vhodnou volbou, pokud se rozhodnete prozkoumat oblíbené Amalfské pobřeží.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Travelmar s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Travelmar

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.