NLG
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

NLG

LG nebo "Navigazione Libera del Golfo" provozuje trajektovou přepravu již více než 80 let a v současnosti její lodní síť pokrývá ostrovy v Neapolském zálivu, Tremitské ostrovy, ostrovy Ponziane a pobřeží Amalfi.

Společnost vlastní rodina Aponte, která pracuje v odvětví námořní dopravy již od 17. století. NLG v průběhu let zcela zmodernizovala svůj lodní park, který nyní nabízí moderní a vysoce efektivní lodě. V současnosti se flotila skládá z 10 vysokorychlostních lodí a 2 katamaránů.

Perfektní směs tradičních a moderních prvků a vysoká úroveň služeb poskytovaných palubním personálem jsou ochrannou známkou NLG, což samozřejmě napomáhá k popularitě společnosti mezi cestujícími.

S Navigazione Libera del Golfo můžete prozkoumat množství nádherných italských ostrovů.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti NLG s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy NLG

NLG routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.