COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

NLG

LG nebo "Navigazione Libera del Golfo" provozuje trajektovou přepravu již více než 80 let a v současnosti její lodní síť pokrývá ostrovy v Neapolském zálivu, Tremitské ostrovy, ostrovy Ponziane a pobřeží Amalfi.

Společnost vlastní rodina Aponte, která pracuje v odvětví námořní dopravy již od 17. století. NLG v průběhu let zcela zmodernizovala svůj lodní park, který nyní nabízí moderní a vysoce efektivní lodě. V současnosti se flotila skládá z 10 vysokorychlostních lodí a 2 katamaránů.

Perfektní směs tradičních a moderních prvků a vysoká úroveň služeb poskytovaných palubním personálem jsou ochrannou známkou NLG, což samozřejmě napomáhá k popularitě společnosti mezi cestujícími.

S Navigazione Libera del Golfo můžete prozkoumat množství nádherných italských ostrovů.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti NLG s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy NLG