Grassi Junior
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Grassi Junior

Grassi Junior je italský provozovatel, který zajišťuje pravidelné vysokorychlostní trajekty po pobřeží Amalfi. Nabízí plavby ze šesti přístavů a řadu tras včetně Positano - Salerno, Positano - Amalfi a Positano - Minori. Tuto službu provozují celoročně na své lodi Mizar, která může přepravit až 200 cestujících během jedné cesty.

Trajekt z Positana do Amalfi vyplouvá každý den v 8:40, 12:50 a 16:45 a jízdenky stojí již od 8 eur. Poskytují také celodenní výlety po celém pobřeží Amalfi, které cestujícím umožňují prozkoumat různé destinace během jednoho dne. Upozorňujeme však, že jízdní řády a ceny trajektů se mohou lišit v závislosti na ročním období, které si pro cestu vyberete.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Grassi Junior s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Na palubě Grassi Junior

Všechny trasy Grassi Junior

Grassi Junior routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.