Positano Jet
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Positano Jet

Positano Jet provozuje dopravu vysokorychlostními plavidly podél nádherného pobřeží Amalfi o rozloze 55 kilometrů. Plavby se realizují v období od dubna do října, přičemž trajekty směřují z Amalfi do Positanu a na Capri, cesty trvají pouhých 30 minut. V hlavní sezoně se vyplouvá hned několikrát denně, během své cesty budete mít možnost vychutnat si překrásný výhled na moře či pobřeží lemované útesy.

Plavidlo má prostornou palubu s maximální kapacitou 196 lidí, což je ideální místo, odkud si můžete vychutnat tuto scenérii a zároveň si užít nádherné italské klima. Kabina v podpalubí je plně klimatizovaná a poskytuje chládek těm, kteří potřebují přestávku od slunce.

Trajekty jsou součástí flotily Lucibello, což je půjčovna lodí s dlouhou tradicí spojenou s pobřežím Amalfi.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Positano Jet s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.