COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Positano Jet

Positano Jet provozuje dopravu vysokorychlostními plavidly podél nádherného pobřeží Amalfi o rozloze 55 kilometrů. Plavby se realizují v období od dubna do října, přičemž trajekty směřují z Amalfi do Positanu a na Capri, cesty trvají pouhých 30 minut. V hlavní sezoně se vyplouvá hned několikrát denně, během své cesty budete mít možnost vychutnat si překrásný výhled na moře či pobřeží lemované útesy.

Plavidlo má prostornou palubu s maximální kapacitou 196 lidí, což je ideální místo, odkud si můžete vychutnat tuto scenérii a zároveň si užít nádherné italské klima. Kabina v podpalubí je plně klimatizovaná a poskytuje chládek těm, kteří potřebují přestávku od slunce.

Trajekty jsou součástí flotily Lucibello, což je půjčovna lodí s dlouhou tradicí spojenou s pobřežím Amalfi.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Positano Jet s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.