Krilo Kapetan Luka
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Krilo Kapetan Luka

Společnost KRILO neboli Flotila kapitána Luky, která byla původně založena v roce 1889, zajišťuje pravidelné trajekty po celém Chorvatsku. Nabízí přepravu do řady oblíbených prázdninových destinací, včetně Splitu na Hvar, Korčulu, Pulu, Susak, Silbu, Zadar a Dubrovník. Ty si můžete rezervovat po celý rok.

KRILO disponuje působivou flotilou, kterou tvoří 6 vysokorychlostních trajektů s názvy HSC Wing Lux, HSC Wing Eclipse, HSC Wing Carbo, HSC Wing, DSC Wing Star a HSC Wing Nomadic. Tyto trajekty mohou přepravit 250 až 445 cestujících na jednu cestu a dosahují rychlosti až 43 uzlů (49 mil/h).

Trajekt ze Splitu do Dubrovníku jede přibližně 4 hodiny a 25 minut a cestou zastavuje v zastávkách Brač (Milna) - Hvar - Korčula - Mljet (Pomena). Jízdní řády trajektů a jízdní řády se mohou lišit v závislosti na ročním období, kdy se plavíte. S Direct Ferries můžete porovnat ceny a rezervovat si trajektové lístky KRILO.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Krilo Kapetan Luka s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Krilo Kapetan Luka

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.