Korčula
Split
Trajekty do Chorvatsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Korčula do Split

Linka Korčula Split spojuje ostrov Korčula s Chorvatsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, TP Line. Plavba probíhá 7 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 2 hodin 50 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Korčula Split se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z ostrov Korčula do Chorvatska
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Korčula do Split?

  Doba plavby trajektem z Korčula do Split je přibližně 2h 50m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Korčula a Split?

  Existuje 1 trajektový operátor pro Korčula až Split a toto je
  • TP Line
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Korčula do Split?

  Rezervujte si trajekty z Korčula do Split prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Průvodce přístavem Korčula

Korčula je chorvatský ostrov v Jaderském moři, ležící jen kousek od pobřeží Dalmácie. Ostrov je oddělen od poloostrova úžinou Pelješac, která je široká mezi 900 až 3000 m. Ostrov je šestým největším v Jaderském moři, 47 km dlouhý a 8 km široký, s celkovou rozlohou kolem 280 km čtverečních. K zajímavým atrakcím na ostrově patří gotická a renesanční budova Katedrály svatého Marka, která se nachází v historickém Cetre města Korčula. Katedrála byla budována v 14., 15. a 16. století a rozhodně stojí za to, abyste ji navštívili. Milovníci slunce najdou na Brusle mnoho malých a osamělých pláží, rozmístěných po celém ostrově, přičemž nejvíce populární je písečná pláž Vela Pržina v Lumbarda a štěrková pláž Pupnatska Luka.

Korčula je spojena s chorvatskou pevninou pravidelnou trajektovou dopravou, která jezdí mezi Dominće (kousek od města Korčula) a městy Rijeka, Split, Stari Grad, Dubrovník a Mljet.


Průvodce přístavem Split

Chorvatské město Split se nachází ve Střední Dalmácii, v jihozápadní části země, v malebné oblasti na břehu Jaderského moře. Split je starobylé přístavní město, které se soustřeďuje kolem Diokleciánova paláce vybudovaného za vlády Římanů, a v němž je k dispozici mnoho barů, restaurací i kaváren, díky nimž jsou uspokojeny potřeby mnoha návštěvníků. Kromě svého obrovského paláce a městské části zvané Old Town (v překladu staré město), která je plná starobylých budov i paláců, má přístav města navíc v nabídce i další výhody v podobě služeb a zařízení pro své návštěvníky.

Hory za městem poskytují nádherný výhled na Split, které stojí na pobřeží Jaderského moře. Město samo o sobě nemá žádné pláže, ale v bezprostřední blízkosti se nachází pláž Bacvice, která je v letních měsících často velmi vyhledávaná. Mezi další oblíbené pláže patří záliv Kasjuni na západě, pláž Zlatani Rat na ostrově Brac, pláž Poctocine na ostrově Bol, kde jsou vhodné podmínky pro windsurfing, potápění a opalování.

Trajekty z přístavu směřují do měst Ancona, Pescara, Rijeka, Dubrovnik a na ostrovy Korcula, Mljet.


Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.