Korčula
Split
Trajekty do Chorvatsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Korčula do Split

Trajektová trasa Korčula Split spojuje ostrov Korčula s Chorvatsko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti TP Line se plaví 14 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 2 hodin 50 minut. zatímco Trajekty společnosti Krilo Kapetan Luka se plaví 4 krát za den, plavba trvá od 2 hodin 35 minut.

Celkově je tu 42 plaveb týden na trase z Korčuly Split mezi ostrov Korčula a Chorvatsko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z ostrov Korčula do Chorvatska
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Korčula do Split?

Doba plavby trajektem z Korčula do Split je přibližně 2h 42m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Korčula a Split?

Existuje 2 populárních provozovatelů trajektů pro Korčula do Split. Jedná se o
  • TP Line
  • Krilo Kapetan Luka

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Korčula do Split?

Rezervujte si trajekty z Korčula do Split prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Jaká je vzdálenost z Korčula do Split?

Vzdálenost mezi Korčula a Split je přibližně 52 námořních mil.

Průvodce přístavem Korčula

Korčula je chorvatský ostrov v Jaderském moři, ležící jen kousek od pobřeží Dalmácie. Ostrov je oddělen od poloostrova úžinou Pelješac, která je široká mezi 900 až 3000 m. Ostrov je šestým největším v Jaderském moři, 47 km dlouhý a 8 km široký, s celkovou rozlohou kolem 280 km čtverečních. K zajímavým atrakcím na ostrově patří gotická a renesanční budova Katedrály svatého Marka, která se nachází v historickém Cetre města Korčula. Katedrála byla budována v 14., 15. a 16. století a rozhodně stojí za to, abyste ji navštívili. Milovníci slunce najdou na Brusle mnoho malých a osamělých pláží, rozmístěných po celém ostrově, přičemž nejvíce populární je písečná pláž Vela Pržina v Lumbarda a štěrková pláž Pupnatska Luka.

Korčula je spojena s chorvatskou pevninou pravidelnou trajektovou dopravou, která jezdí mezi Dominće (kousek od města Korčula) a městy Rijeka, Split, Stari Grad, Dubrovník a Mljet.


Průvodce přístavem Split

Chorvatské město Split se nachází ve Střední Dalmácii, v jihozápadní části země, v malebné oblasti na břehu Jaderského moře. Split je starobylé přístavní město, které se soustřeďuje kolem Diokleciánova paláce vybudovaného za vlády Římanů, a v němž je k dispozici mnoho barů, restaurací i kaváren, díky nimž jsou uspokojeny potřeby mnoha návštěvníků. Kromě svého obrovského paláce a městské části zvané Old Town (v překladu staré město), která je plná starobylých budov i paláců, má přístav města navíc v nabídce i další výhody v podobě služeb a zařízení pro své návštěvníky.

Hory za městem poskytují nádherný výhled na Split, které stojí na pobřeží Jaderského moře. Město samo o sobě nemá žádné pláže, ale v bezprostřední blízkosti se nachází pláž Bacvice, která je v letních měsících často velmi vyhledávaná. Mezi další oblíbené pláže patří záliv Kasjuni na západě, pláž Zlatani Rat na ostrově Brac, pláž Poctocine na ostrově Bol, kde jsou vhodné podmínky pro windsurfing, potápění a opalování.

Trajekty z přístavu směřují do měst Ancona, Pescara, Rijeka, Dubrovnik a na ostrovy Korcula, Mljet.


Korčula do Split Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 13/05/2024 a 19.05.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Krilo Kapetan Luka 06:00 08:30 2 hodin 30 minut Út, St, Čt, Pá, Sat, Sun
Krilo Kapetan Luka 13:00 15:30 2 hodin 30 minut Mon
Krilo Kapetan Luka 13:00 15:35 2 hodin 35 minut Čt, Pá, Sat, Sun
Krilo Kapetan Luka 17:10 19:45 2 hodin 35 minut Každý den
TP Line 17:40 20:30 2 hodin 50 minut Každý den

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.